Авторські статтіДуховне

Глава УГКЦ освятив центр для молоді в Польщі

Одна з проблем сучасної молодої людини полягає в тому, що вона не вміє відпочивати. Часто хтось думає, що для того, щоби відпочити, потрібно від усього «відірватися». Існує ціла індустрія розваг, яка захоплює уяву молодої людини, а з кишені батьків вибиває всі гроші.

А потім знову з порожнім серцем, душею і кишенею людина повертається до праці, щоб тяжко гарувати, заробити і знову все віддати. Сьогодні в домі, який ми освятили, від нашої української молоді ми почули унікальні та глибокі слова. Дівчинка, яка вітала нас при вході, сказала унікальну фразу про те, що нині ми посвячуємо «храм відпочинку».

Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час посвячення Сарептянського центру в Новиці (Польща). Додамо, цими днями в Польщі відбувається Всецерковна проша на гору Явір.

«Багато хто би міг сказати, що це неспівмірні слова. Гадаю, що саме вони відповідають нам на запитання про те, як справді навчитися відпочивати», – пояснив він. За його словами, в цих сарпетах українська молодь відпочиває з Богом. Тут вона розуміє, що можна до кінця відновити свої сили: і фізичні, і духовні, і психічні. Адже тут можна поєднати працю і відпочинок, молитву і вакації.

«При цій нагоді прагну сердечно подякувати всім, хто інвестує в молодь. Бо це – наше майбутнє. Наша Церква завжди, як зіницю ока, берегла свою молодь, намагалася найбільше приділяти їй уваги. І цей дім – це інвестиція в молодь. Дякую Перемишльсько-Варшавській архиєпархії, що інвестує в молодь, й отцям, які з нею працюють. Особливо дякую нашій молоді, яка відгукується на поклик Церкви і приходить сюди, щоб на цих сарептах уміти відпочивати в Бозі й з Богом, пишучи ікони, молячись за себе й за своїх рідних. Тому тут, у цій хаті, кується майбутнє! Нехай Господь щедро благословить усіх, хто розуміє, що означає “храм відпочинку”, і тих, хто працює над духовним зростом нашої молоді», – сказав Блаженніший Святослав.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.