Новини з Австрії

Глава МОЗ Австрії заявив про важливість зміцнення ВООЗ

Вихід США з Всесвітньої організації охорони здоров’я стане серйозним викликом, заявив міністр охорони здоров’я Австрії Рудольф Аншобер за підсумками зустрічі з генеральним секретарем ВООЗ Тедросом Гебрєсусом, повідомляє Kronen Zeitung.

За його словами, наслідки від такого кроку в чому ляжуть на плечі європейців

«Якщо [президент США] Дональд Трамп буде переобраний на посаду президента, уряд у Вашингтоні продовжить серйозно розглядати питання про вихід країни із організації», — сказав міністр.

Крім цього, Аншобер зазначив, що безліч важливих уроків європейцям підніс коронавірус. Відсутність своєчасних поставок захисного обладнання і ліків, що негативно позначилося на боротьбі з поширенням інфекції. За його словами, шлюб масок в самий розпал кризи призвела до великої кількості драматичних ситуацій. Як приклад міністр назвав Францію.

Глава МОЗ Австрії заявив, що пандемія коронавіруса також наочно продемонструвала високу ступінь залежність Європи від Азії в фармацевтичному секторі. Аншобер впевнений, що в цілях безпеки ЄС повинен докласти зусиль щодо збільшення самостійності у виробництві медикаментів.

За матеріалами:https://www.pnp.ru/
Фото: wiki.org

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України