Духовне

Глава Халдейської КЦ: Під час Великого Посту трудитись на користь миру

Нехай же Великий Піст стане нагодою для того, щоб втікати від спокус світськості та щоб трудитися на користь діалогу й мирного співжиття з мусульманською спільнотою в глибокому переконанні в тому, що християни є повноправною частиною історії та культури Іраку. Таке побажання знаходимо в посланні на Чотиридесятницю Глави Халдейської Католицької Церкви Блаженнішого Луїза Рафаїла І Сако.

Роздумуючи над становищем християн на Близькому Сході, Вавилонський патріарх ділиться порадами щодо духовного шляху приготування до Пасхи, заохочуючи «постити щодня, крім неділі, брати участь в Святій Літургії, молитися за мир і стабільність в Іраку та всьому регіоні, щодня читати Біблію та роздумувати над Божим словом, чинити діла милосердя, не критикувати інших за помилки, з відкритим серцем шукати єдність християн та з любов’ю, якої нас навчив Ісус, будувати християнсько-мусульманське співжиття».

Глава Халдейської Католицької Церкви заохочує «з упованням, ентузіазмом та витривалістю трудитися над очищенням прагнень і амбіцій». Він також закликає вірних «визнати свою присутність», як інтегральну частину національної панорами Іраку, пам’ятаючи про те, що «християни втішаються історичною присутністю в цій країні, де мають свою роль та своє послання». «Через щирий діалог,– підсумовує першоієрарх, – ми повинні взяти на себе свою відповідальність за те, щоб впроваджувати дієві моделі співжиття задля здобування миру, стабільності й свободи».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України