Глава Халдейської КЦ: Під час Великого Посту трудитись на користь миру

Нехай же Великий Піст стане нагодою для того, щоб втікати від спокус світськості та щоб трудитися на користь діалогу й мирного співжиття з мусульманською спільнотою в глибокому переконанні в тому, що християни є повноправною частиною історії та культури Іраку. Таке побажання знаходимо в посланні на Чотиридесятницю Глави Халдейської Католицької Церкви Блаженнішого Луїза Рафаїла І Сако.

Роздумуючи над становищем християн на Близькому Сході, Вавилонський патріарх ділиться порадами щодо духовного шляху приготування до Пасхи, заохочуючи «постити щодня, крім неділі, брати участь в Святій Літургії, молитися за мир і стабільність в Іраку та всьому регіоні, щодня читати Біблію та роздумувати над Божим словом, чинити діла милосердя, не критикувати інших за помилки, з відкритим серцем шукати єдність християн та з любов’ю, якої нас навчив Ісус, будувати християнсько-мусульманське співжиття».

Глава Халдейської Католицької Церкви заохочує «з упованням, ентузіазмом та витривалістю трудитися над очищенням прагнень і амбіцій». Він також закликає вірних «визнати свою присутність», як інтегральну частину національної панорами Іраку, пам’ятаючи про те, що «християни втішаються історичною присутністю в цій країні, де мають свою роль та своє послання». «Через щирий діалог,– підсумовує першоієрарх, – ми повинні взяти на себе свою відповідальність за те, щоб впроваджувати дієві моделі співжиття задля здобування миру, стабільності й свободи».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh