Авторські статтіТехно

Смартфони Samsung Galaxy S9 і S9+ можуть стати найбільш дорогими телефонами компанії

Раніше розійшлися чутки щодо захмарної вартості Samsung Galaxy S9 і S9+, які виправдалися. Пристрої можуть стати найбільш дорогими телефонами за всю історію існування Samsung.

Популярний інсайдер Ролан Куандт (Roland Quandt) у власному профілі в соціальній мережі Twitter підтвердив чутки в соцмережах, поділившись з читачами інформацією про ціну на популярні смартфони в Норвегії. Galaxy S9 з 64 ГБ флеш пам’яті буде доступний до покупки вартістю близько 1130 доларів. Можна порахувати, що вартість нового смартфона буде десь на 155 доларів дорожче, ніж Galaxy S8 в країні до моменту старту випуску девайсу.

В свою чергу Microsoft не буде виступати за заборону миші і клавіатури для Xboxe One

Варто підкреслити, що у скандинавських країнах ціни на комунікаційні пристрої більш “кусючі”, ніж у решті Європи. А в Європі вартість як зазвичай вище, ніж у Сполучених Штатах Америки. Потрібно згадати, що в США Galaxy S8 анонсували вартістю до 750 доларів. Маючи на увазі те, що вартість телефону в усіх країнах зросте приблизно на 15%, ми отримуємо ціну Samsung Galaxy S9 в 850 доларів США. Але поки що це тільки припущення. Якщо говорити про Galaxy S9+ з 64 ГБ вбудованої памяті, то в Норвегії ціна може варіюватися від 1260 доларів. Якщо порівнювати ціну з Galaxy S8+, ціна зросте на 130 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України