Політика

Глава Газпрому: Багато країн ЄС продовжують купувати у нас газ

Велика кількість країн ЄС продовжують купувати російський газ, зокрема ті, які офіційно відмовилися від російських енергоносіїв.

Про це заявив у суботу голова “Газпрому” Олексій Міллер.

У телерозмові з російським пропагандистом Павлом Зарубіним глава “Газпрому” Олексій Міллер заявив:

“Ми знаємо, що російський газ поставляється до багатьох країн, які фактично відмовилися від споживання російського газу”.

Наразі газ проходить через територію України до пункту Баумгартен в Австрії. Звідси він доставляється до низки європейських країн.

«Молекули у магістральному газопроводі не мають національного забарвлення. Розмінні свопові операції є досить поширеними, і ми знаємо, що російський газ надходить до багатьох країн, які проголосили відмову від споживання російського газу», – зазначив глава Газпрому.

Глава «Газпрому» не побажав надати будь-яку докладну інформацію про покупців та обсяг поставок.

Нагадаємо: Частка російкого газу на австрійському ринку вища, ніж будь-коли. Через два місяці після початку вторгнення Росії в Україну, яке порушило міжнародне право, у міністра енергетики Гевеслера (зелених) був план: Австрія повинна стати повністю незалежною від російського газу до 2027 року. Через півтора року частка російського газу вища, ніж будь-коли.

Одне можна сказати напевно: за існуючими контрактами газ прямуватиме, зокрема, до країн півдня та південного сходу Європи. Міллер ще раз наголосив: «Звичайно, російський газ на європейському ринку є і не в малих кількостях. Ще раз наголошу: навіть у тих країнах, які заявляють, що на ринку їхньої країни немає російського газу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України