Авторські статті

Терорист Гіркін-Стрєлков може знову опинитися на Донбасі

Російський терорист і колишній “міністр оборони” так званої “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков), який отримав у рф термін у 4 роки колонії, може знову опинитися на фронті.

Про це повідомив його адвокат Олександр Молохов, передає російське видання BRIEF.

Адвокат вважає, що не варто виключати варіант з умовно-достроковим звільненням Стрєлкова, якщо він обере шлях “добровольця”.

“Ігор Іванович, як почалався російськи напад на Україну, неодноразово говорив, що хоче піти на фронт. Інша справа, що для нього створювали такі умови – провокаційні, образливі, що він не міг потрапити на фронт”, – сказав Олександр Молохов.

Він наголосив, що не виключає, що “візьме гору здоровий глузд”, унаслідок чого військовій людині дадуть можливість діяти так, як вона вважає за потрібне, а саме протидіяти Україні.

За словами адвоката, як би не склалася апеляція, також ще є касація, можливість отримати умовно-дострокове звільнення і попроситися на фронт. Крім цього, він упевнений, що у Гіркіна, як у політика, є політичне майбутнє і перспективи.

Нагадаємо, заарештований у рф російський терорист Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що Росія перебуває на порозі краху всієї державності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України