Техно

Топ-інсайдери оцінили новинку Samsung через витік даних

Справи корпорації починають лякати навіть найвідданіших шанувальників бренду. При цьому є підозра, що «злив» інформації стався навмисно перед голосною «капітуляцією».

«Galaxy S10 шпионский гаджет?»: Топ-инсайдеры оценили новинку Samsung по слитым данным

В історії ринку смартфонів, ми ніколи не бачили нічого схожого на гойдалки, які реально зараз всі спостерігають в ситуації з Samsung між 2018 і 2019 роками . Торішні Galaxy S9 і Galaxy S9+ булі, цілком можливо, двома з найбільш нудних смартфонів останнього десятиліття. Вони були гладкими і потужними, звичайно, але вони булі практично ідентичні Galaxy S8 і Galaxy S8+, які були запущені роком раніше. З точки зору дизайну смороду були точно такими ж спереду і майже такими ж ззаду, крім переміщеного датчика відбитків пальців. І з точки зору функцій Galaxy S9 і S9+ не пропонували нічого нового. Правильно, флагманські телефони Galaxy S9 від Samsung не представили жодної нової функції marquee, і саме тому вони стали гіршими продажами Galaxy S від Samsung з 2012 року. Коротше кажучи, 2018 рік був абсолютною нудьгою для шанувальників Samsung, але 2019 рік може стати проривом для компанії.

«Galaxy S10 шпионский гаджет?»: Топ-инсайдеры оценили новинку Samsung по слитым данным

Samsung готує не дві, а три нові флагманські серії телефонів, які будуть випущені в цьому році, і всі вони формуються, щоб бути одними з найбільш захоплюючих смартфонів, які бачили юзери протягом багатьох років. Складаний набір телефонів, який буде випущений через кілька місяців, отримує всіляку увагу, і очікується багато нових функцій Galaxy Note 10 у другій половині року. Хвилювання починається набагато раніше, тому що телефони наступного покоління Galaxy S10 від Samsung збирається дебютувати всього через два тижню. Майбутня серія Galaxy S10 від Samsung – це повне переосмислення своїх телефонів Galaxy S. «Як ми бачили в незліченних витоках і звітах, ці телефони будуть заповнені новими функціями, які будуть повністю перероблені.

«Galaxy S10 шпионский гаджет?»: Топ-инсайдеры оценили новинку Samsung по слитым данным

Galaxy S10, S10+ і s10e початкового рівня будуть всі нової конструкції з повним екраном, які мінімізують рамки над дисплеєм, розміщуючи свої камери під сам екран, з отворами, вирізаними над ними, щоб вони не заважали», – говорить експерт по електроніці. Крім того, дві основні моделі Galaxy S10 будуть оснащені спеціальними ультразвуковими датчиками відбитків пальців, вбудованими під екрани, а також захоплюючими новими системами камер з потрійним об’єктивом навколо. Це теж тільки верхівка айсберга, тому що вони також представлять ще багато речей, які ми ніколи не бачили на телефоні Galaxy S, наприклад, можливість бездротової зарядки інших пристроїв.

Топ-інсайдери оцінили новинки Samsung за злитим даними і пророкують банкрутство. Це пов’язують з різким здешевленням гаджетів ще до офіційної презентації. Galaxy S10 може отримати славу «шпигунський гаджет» через наявність стилуса, який може потрапити під законодавчі обмеження і втратити споживачів.

«Galaxy S10 шпионский гаджет?»: Топ-инсайдеры оценили новинку Samsung по слитым данным

Нагадаємо, що Samsung показала Galaxy S10, Galaxy S10+ і Galaxy S10e початкового рівня 20 лютого під час розпакованої прес-конференції в Сан-Франциско. Згідно з численними повідомленнями, телефони будуть випущені через два тижні, 8 Березня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України