НовиниПолітика

Фракція ВО “Свобода” насправді не перевищила ліміту коштів на авіаперельоти – заява прес-служби

Низка інтернет-видань поширила інформацію про перевищення депутатами-свободівцями ліміту на авіаперельоти. Зокрема, у десятці депутатів, які найбільше використовували авіатранспорт, – свободівці Руслан Кошулинський та Михайло Блавацький. З цього приводу прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода” вважає за необхідне дати роз’яснення.

До складу фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України входять 36 народних депутатів. 37-й, свободівець Руслан Кошулинський, як заступник Голови Верховної Ради, відповідно до Регламенту ВРУ, є позафракційним. Фракція націоналістів працює єдиною командою. Після обрання до парламенту депутатів-свободівців, обраних за партійними списками, як уповноважених закріплено за усіма областями України. Зокрема, Михайло Блавацький є уповноваженим від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Донецькій та Миколаївській областях. За час роботи Верховної Ради 7-го скликання він провів 28 зустрічей із виборцями у Донецькій, Миколаївській та Львівській областях.

Усі перельоти Михайла Блавацького пов’язані винятково із виконанням ним депутатських повноважень. До того ж слід взяти до уваги, що географічно області, які повинен регулярно відвідувати цей депутат, лежать практично у найвіддаленіших один від одного регіонах держави (Львівщина, Миколаївщина, Донеччина). Наявність у списку тих, хто часто послуговується авіаперельотами, заступника Голови Верховної Ради України Руслана Кошулинського пов’язана тільки із виконанням ним його посадових обов’язків.

Усвідомлюючи, що частина депутатів-свободівців з об’єктивних причин можуть перевищити так званий “ліміт на авіаперельоти”, фракція ВО “Свобода” урівноважує це меншим використанням авіатранспорту тими депутатами, хто може здійснювати свою роботу з мінімальним використанням цього виду транспорту, якщо це не шкодить оперативності в роботі народного депутата. Більше того, у фракції є депутати, які взагалі не користувалися послугами авіатранспорту. Саме тому в цілому фракція ВО “Свобода” не перевищувала ліміту на авіаперевезення.

Михайло Блавацький змушений буде і надалі використовувати авіатранспорт з метою захисту соціяльних та національних прав українців на сході України, а Руслан Кошулинський здійснюватиме перельоти Україною для якісного виконання своїх представницьких повноважень.

Варто зазначити, що монополізація авіаперевезень в Україні призвела до того, що вартість квитка Київ – Донецьк є дорожчою, ніж, наприклад, переліт так званим “лоукостом” із Києва у Берлін чи Барселону. Так, вартість квитка економ-класу Київ – Донецьк – Київ в авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, що здійснює перельоти з Борисполя, становить 5 812 гривень, а квиток на літак компанії “Utair” із Жулян до Донецька і назад коштує 5 244 гривні.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” боротиметься з монополізацією ринку внутрішніх авіаперевезень, унаслідок чого ціни на авіаквитки завищено в декілька разів, від чого передусім потерпають звичайні громадяни, а держава, яка витратила на ремонт аеропортів мільярди гривень, не отримала від цього належних фінансових надходжень через дорожнечу квитків. Фракція ВО “Свобода” зареєструвала і вимагає якнайшвидшого розгляду проєкту закону “Про ліквідацію приватних монополій”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.