Війна РФ проти України

Фотографія враженого крейсера “Москва” підтверджує високу ефективність ракет Нептун

Фотографія ракетного крейсера Москва перед затопленням. Першe об’єктивнe інформаці. щодо обставин знищення одного з найбільших бойових кораблів Росії повідомив Юрій Бутусов.

По-перше, очевидно, що крейсер затонув на ранок 14 квітня, шторму на той момент на морі не було взагалі.

Добре видно характер ушкоджень. Судячи за все, дві ракети або одна ракета уразили центральну частину крейсера. Знищено зенітні-ракетний комплекс С-300Ф, боєкомплект якого – 68 ракет, майже усю надбудову, командний пункт, частину систем озброєння. Не видно у якому стані торпедні апарати – можливо теж вибух.

Очевидна підводна пробоїна та затоплення та крен на лівий борт. Екіпаж вів боротьбу за живучість, але врятувати крейсер не зміг. Очевидно, саме це затоплення призвело до знищення крейсера.

Чому за такого спокійного моря крейсер все ж таки затонув?

Можемо зробити такі висновки. Внутрішня пожежа, вибух частини ракетного озброєння, і через пожежу порушена герметичність внутрішніх приміщень, та виведено з ладу електрообладнання, яке б дозволяло продовжувати боротьбу за живучість. Енергетична установка крейсера виведена з ладу повністю.

Фотографія підтверджує високу ефективність ракет Нептун

Зрозуміло, що екіпаж боровся за живучість, але не зміг подолати наслідки вибухів. Помпи, які могли б відкачувати воду, не працювали. Очевидно, вола продовжувала поступати до крейсера, і крен збільшувався. Стан моря дозволяв врятувати крейсер, але Нептуни знищили Москву зсередини та не залишили шансів на спасіння.

Внаслідок вибухів боєкомплекту втрати екіпажу мають бути дуже високими, хоча зрозуміло, що частина російських моряків змогла врятуватись на борт турецького судна. Очевидно, що загинули сотні росіян, оскільки саме в центральній частині, знищеній вибухами, була найбільша концентрація бойових постів екіпажу з 510 моряків.

14 квітня – день знищення Москви та день ВМС України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.