Церемонія прийому ракетних комплексів "Патріот" - Румунія Джерело: Міністерство оборони Румунії

Фото дня: Румунія отримує перший ракетний комплекс “Патріот”, ще три очікується до кінця 2022 року

Румунія отримала першу ракетну систему “Патріот” від наземного оборонного підрядника Raytheon, і очікує ще три до кінця 2022 року, – заявило міністерство оборони Румунії у четвер.

Це перша важлива одиниця обладнання, придбана та доставлена ​​після того, як Румунія зобов’язалася в рамках національної політичної угоди у 2015 році збільшити фінансування програми закупівель армії “, – заявив міністр оборони Ніколае Сіука під час церемонії прийому в прямому ефірі на полігоні” Капул Мідія “в повіті Констанца.

“Румунія придбала найсучаснішу з точки зору апаратного та програмного забезпечення ракетну систему, таку ж, як та, яку зараз використовують збройні сили Сполучених Штатів, що дозволяє протидіяти всім типам повітряних загроз сьогодні”, – заявив Сіука.

Згідно з даними веб-сайту міністерства оборони, деякі основні компоненти першої системи ЗРК Patriot, яка використовувалась румунською армією, прибули до країни з 20 серпня.

Система ЗРК Patriot складається з радарів, командно-адміністративних підрозділів та декількох типів перехоплювачів, які працюють разом для виявлення, ідентифікації та ураження тактичних балістичних ракет, крилатих ракет, безпілотників, вдосконалених літаків та інших загроз.

“Румунія безпечніша з ракетами” Патріот “на своїй території, а громадяни Румунії краще захищені”, – заявив прем’єр-міністр Людовик Орбан під час церемонії.

Орбан додав, що Румунія – 17-та держава у світі, яка покладається на ракетні системи “Патріот”.

У листопаді 2018 року Румунія підписала угоду з Raytheon про придбання трьох додаткових систем Patriot, що призвело до загальної кількості придбаних систем до десяти. Ріком раніше Державний департамент США дозволив продаж Raytheon семи систем Patriot Румунії за оцінками в 3,9 млрд доларів (3,3 млрд євро).

Румунія, яка приєдналася до НАТО у 2004 році, планує витратити 9,8 мільярда євро до 2026 року на підвищення своєї обороноздатності.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh