Марина Порошенко

Бабіч: Я б пішов з нею в розвідку – Марина Порошенко очолила список «ЄС» на виборах до Київради

Я б пішов з нею в розвідку. Це не приказка. Реально б пішов.

Просто для цього у неї є всі необхідні якості. Про це повідомив Гліб Бабіч.

У її сміливості не мають сумнівів навіть вороги. Так само як у її гострому розумі, і залізній витримці. Вона вміє уважно спостерігати, помічати приховане, і робити висновки. Оцінювати обстановку – миттєво. Але діяти тільки тоді – коли прийшов час дії.

Тому що вона вміє приймати рішення. Тверді і своєчасні. Непомітні для інших (як у розвідці) – але ті, які впливають на результат загальної битви. І брати на себе відповідальність. Що, мабуть, є найголовнішим.

Власне, це головні якості не тільки розвідника – але і для будь-якого адекватного командира підрозділу.

Політика це теж війна. І вона на ній давно. Усвідомлено і впевнено. Найчастіше – прикриває спину «першого номера». Але у нашої нації ніколи не було особливої гендерної різниці в бойових якостях. І якщо жінка каже тобі «коли буде потрібно, я буду подавати патрони» – головне тут «коли буде потрібно». А в решту часу вона буде вести вогонь сама. Холоднокровно і прицільно. Відриваючись від гарячого зброї тільки для того, щоб сказати «Милий, тобі пора випити таблетки, і у тебе БТР на десять годин».

Їй давно пора зайняти своє гідне місце в цьому політичному бою за Україну. У нашому строкатому політикумі грунтовно переплутані пріоритети. До того ж, він перенасичений політиками «без яєць» обох статей. В цьому у нас давно рівність. Нам гостро не вистачає сильних і переконаних. Без щурячого прагнення «тягти в свою нору».

Гідних. Тих, за кого не доводиться червоніти.

Тому я кажу: Марина Порошенко – Welcome to fighting. Або ласкаво просимо в бій.

А ще, знаєте, чому у неї все вийде?

Тому, що вона – Леді. Це англійське слово – але цілком відображає те, що закладено в кращій (і більшої) половині нашої волелюбної нації. І коли вона офіційно була Першою Леді – представляти свій народ їй було легко. Тому, що абсолютно природно. А нам – не було соромно.
І справа тут не тільки у вихованні, освіті та вмінні триматися нарівні з англійською королевою. Справа у гідності і внутрішньому стержні.
У нас давно все переплутано. Наша еліта переповнена рядженими «джентельменами» і «леді» в королівському одязі, але з нутром вуличної босоти, манерами скандальних торговок і розумом самовпевнених неуків.

Справжню Леді простіше зустріти в метро, в кафе з ноутбуком, в лікарні в білому халаті, в школі і армії. Та хоч на фермі. Бути Леді – це просто питання огранки алмаза. Наша нація – розсип алмазів. Інша справа – наверх, чомусь, все частіше виносить погано тесані камені. А бурківку не перетворить в діамант навіть геніальний ювелір.

Політика, це в першу чергу – представництво. Представництво інтересів Нації. А Марина – правильний представник. Переконаний і чесний.
Звичайно, розумний і вихований кардіолог з науковим ступенем, гідна дружина і мати чотирьох дітей – програє розв’язній фотомоделі з досвідом роботи в супермаркеті. Але тільки в рамках спеціально заточених телеканалів.

Насправді, вона ідеальний представник свого народу. Розумного, наполегливого, розсудливого і гідного. Гідного своєї країни, історії та майбутнього. І обманута (і дуже умовна) більшість – не має зникнути. Вона має змінитися. А для цього, потрібні ті, на кого можна орієнтуватися. І не відчувати при цьому почуття сорому за орієнтир.

Я неодноразово спостерігав за тим, як вона спілкується з людьми. У різних ситуаціях. В тому числі, коли вона працювала на нашому «конвеєрі» де ми збирали «набори виживання» для тих, хто потребував допомоги в період карантину. В тому числі, коли збирали подарунки для дітей загиблих бійців.

Знаєте, що головне? Вона однакова – на екрані, на офіційних заходах, на мітингу і в спілкуванні без камер і офіціозу. Їй нічого не треба грати. Вона просто така є завжди. Це, до речі, головна властивість Леді. Бути собою завжди.

Тому до неї і не липне бруд. Як би хто не намагався.

Тому я їй вірю. І мені приємно усвідомлювати, що ми воюємо за цю країну поруч. Ми і справжня Леді. І ще тисячі і тисячі таких Леді. Ми така нація.

Напевно, тому перемога буде за нами. Напевно, тому – ми непереможні.

І ще. Київ – дуже добрий початок. Вона знає що робити, і за нею гідна команда. Київ буде справжньою процвітаючою столицею. Київ завжди буде Українським. Саме так, з великої літери.

Але, згадаєте моє слово – це ТІЛЬКИ початок. Думаю, у нас з’явився політик, якого свого часу назвуть Сталевою Леді України.

P.S. Подивіться на фото. Для тих хто впав в оману – Мері Поппінс виглядає саме так. Тому, що – Леді.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh