Авторські статті

Формування влади на місцях має відбуватись за участі громадськості

Формування влади на місцях має відбуватись за участі громадськості. Про це в ефірі ТРК «Львів» заявила голова фракції «УДАР» у Львівській обласній раді Оксана Юринець.

За її словами, першочергове завдання для влади сьогодні – це проаналізувати усі кадрові пропозиції, провести відповідні конкурси, обрати найкращих, додати нових фахівців, які б могли генерувати якісно нові рішення в державному управлінні. «Саме таких змін вимагає від нас Майдан. Сьогодні ми маємо шанс, дарований нам Богом, жертовними людьми, що робили Революцію Гідності та Небесною Сотнею, зробити все, щоб змінити ситуацію в країні. Настав час зміни самих принципів формування влади. Настав час того, щоб голос кожного був почутий, а порушники та злочинці – відповідно до закону покарані», – сказала вона.

Юринець додала, що Львівська обласна рада цього року заслухала звіти та дала відповідну оцінку по всіх програмах, що фінансуються з обласного бюджету. «Ми, проаналізувавши ефективність цих програм, будемо вирішувати питання щодо фінансування, або не фінансування програм на наступний рік. Ми діємо максимально публічно та оприлюднили у своїх звітах буквально все – хто, що і в кого закупляв, хто і як що робить. Ця публічність та ефективність повинна бути в усьому, в тому числі, і в кадрових питаннях. Чи потрібно сьогодні 180 осіб в ОДА? Чи ефективно працює кожен департамент, той чи інший підрозділ адміністрації, наскільки ефективно він працює?», – підкреслила Оксана Юринець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України