Формування влади на місцях має відбуватись за участі громадськості

Формування влади на місцях має відбуватись за участі громадськості. Про це в ефірі ТРК «Львів» заявила голова фракції «УДАР» у Львівській обласній раді Оксана Юринець.

За її словами, першочергове завдання для влади сьогодні – це проаналізувати усі кадрові пропозиції, провести відповідні конкурси, обрати найкращих, додати нових фахівців, які б могли генерувати якісно нові рішення в державному управлінні. «Саме таких змін вимагає від нас Майдан. Сьогодні ми маємо шанс, дарований нам Богом, жертовними людьми, що робили Революцію Гідності та Небесною Сотнею, зробити все, щоб змінити ситуацію в країні. Настав час зміни самих принципів формування влади. Настав час того, щоб голос кожного був почутий, а порушники та злочинці – відповідно до закону покарані», – сказала вона.

Юринець додала, що Львівська обласна рада цього року заслухала звіти та дала відповідну оцінку по всіх програмах, що фінансуються з обласного бюджету. «Ми, проаналізувавши ефективність цих програм, будемо вирішувати питання щодо фінансування, або не фінансування програм на наступний рік. Ми діємо максимально публічно та оприлюднили у своїх звітах буквально все – хто, що і в кого закупляв, хто і як що робить. Ця публічність та ефективність повинна бути в усьому, в тому числі, і в кадрових питаннях. Чи потрібно сьогодні 180 осіб в ОДА? Чи ефективно працює кожен департамент, той чи інший підрозділ адміністрації, наскільки ефективно він працює?», – підкреслила Оксана Юринець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh