Новини з Австрії

Фонд Світового банку для України: Австрія жертвує мільйони євро

Міністр фінансів Магнус Бруннер (ÖVP) повідомив у суботу, що Австрія вносить 20 мільйонів євро до нового фонду допомоги Україні Світового банку. За даними Мінфіну, фонд призначений для підтримки України у плануванні та реалізації заходів щодо реконструкції, а також у підтримці комунальних послуг, «особливо у сильно постраждалому енергетичному секторі».

Бруннер зробив цю заяву після зустрічі з віце-президентом Світового банку Анною Бьєрде. Австрійська пожертва пов’язана з цим роком та нещодавно створеним «Трастовим фондом допомоги, відновлення та реконструкції України» (URTF) Світового банку. Бруннер наголосив, що реконструкція «не може чекати до закінчення війни». Підтримка діяльності у цьому напрямі є «важливим турботою» Австрії. Світовий банк робить «важливу та цінну роботу» за допомогою України.

“Ми демонструємо нашу солідарність з населенням і вносимо довгостроковий внесок у стабільність у Європі”, – сказав Бруннер.

На відміну від інших західних країн Австрія не постачає зброю, тому що це несумісно з нейтралітетом країни з міжнародного права. Україна з червня також є країною-кандидатом до членів ЄС.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/AFP/DAMIEN MEYER (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України