Авторські статтіТехно

Фізики на молекулі кофеїну протестували складну теорію квантової фізики

Як з’ясували вчені-фізики з Франції і Японії, кофеїн не тільки відмінний напій під час складних обчислень, але і прекрасний піддослідний матеріал.

У новому дослідженні команда фізиків використовувала молекулу кофеїну для перевірки впливу іонізуючого випромінювання на її електрони. Моделювання, представлене вченими, пояснює явище іонізації електронів, які знаходяться на орбіті в молекулі. Томас Ніхаус і його колеги розробили метод кількісної оцінки міграції позитивного заряду при ультракороткому лазерному імпульсі.

У цьому дослідженні автори покладаються на теорії функціоналу густини. У ході експериментального тестування теорії вчені помітили хімічні реакції, що відбуваються на певних ділянках в молекулі кофеїну, які важко реалізувати з більш довгими лазерними імпульсами, тому що тепло швидко руйнує всю необхідну інформацію.

Автори дослідження вважають, що спостережувана ними прогресія позитивних зарядів вздовж основного ланцюга молекули кофеїну залежить від часу проходження лазерного імпульсу. Оскільки теорія активно використовується в квантовій фізиці і хімії, вчені припускають, що їх експериментальні свідчення знадобляться для кращого розуміння подальших робіт по вивченню радіації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України