Новини

Вимога БПП і Президента одна – оновити Центрвиборчком на 100%

Україну дійсно сьогодні охопила криза, але тільки не політичний, як багато хто вважає, що це криза в головах у деяких членів парламенту, тому що президент дотримується колишньої позиції, що склад Центрвиборчкому оновитися на 100%, тобто до складу нової ЦВК не повинен потрапити жоден нинішній член ЦВК. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український політичний аналітик Павло Нусс.

За його словами, тім не менше, ряд політичних партій хоче зберегти споріднених їм членів Центральної виборчої комісії. Причина такої поведінки проста – страх перед виборами, на яких вони впевнено не долають прохідний бар’єр.

«Зараз у парламенті можна було спостерігати якийсь незрозумілий оргазм після того, як їм вдалося розблокувати роботу Верховної Ради без присутності в залі фракції БПП», – написавши Нусс. Він додає, що це нормально, коли парламент може працювати, але не нормальні є ситуативні, абсолютно шантажистские спілки, які є непорядними по відношенню до парламенту. Мета БПП – не розпуск парламенту, а повне оновлення ЦВК. Також Павло Нусс зазначив, що сьогодні ще надто рано говорити, що ж буде далі і затягнеться ця криза всередині більшості Заради.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.