Вимога БПП і Президента одна – оновити Центрвиборчком на 100%

Україну дійсно сьогодні охопила криза, але тільки не політичний, як багато хто вважає, що це криза в головах у деяких членів парламенту, тому що президент дотримується колишньої позиції, що склад Центрвиборчкому оновитися на 100%, тобто до складу нової ЦВК не повинен потрапити жоден нинішній член ЦВК. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український політичний аналітик Павло Нусс.

За його словами, тім не менше, ряд політичних партій хоче зберегти споріднених їм членів Центральної виборчої комісії. Причина такої поведінки проста – страх перед виборами, на яких вони впевнено не долають прохідний бар’єр.

«Зараз у парламенті можна було спостерігати якийсь незрозумілий оргазм після того, як їм вдалося розблокувати роботу Верховної Ради без присутності в залі фракції БПП», – написавши Нусс. Він додає, що це нормально, коли парламент може працювати, але не нормальні є ситуативні, абсолютно шантажистские спілки, які є непорядними по відношенню до парламенту. Мета БПП – не розпуск парламенту, а повне оновлення ЦВК. Також Павло Нусс зазначив, що сьогодні ще надто рано говорити, що ж буде далі і затягнеться ця криза всередині більшості Заради.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh