Авторські статті

Фінансист про ДТП на дорогах: тут не допоможуть соціальні ролики, тільки фінансовий батіг

Після масової загибелі українців на дорогах в Україні знову заговорили про підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху і мова тут не йде про те, щоб «пограбувати маленьких українців великими штрафами». Мова про ті, щоб відбити у маленьких українців бажання порушувати правила. Про це у своєму блозі пише український фінансист і блогер Сергій Фурса.

За його словами, зволікання запуску камер на автошляхах нічим не можна пояснити і виправдати. Будь-які проблеми і труднощі – це лише питання, які треба вирішити. А враховуючи, скільки людей гине щодня, на порядок більше, ніж в АТО, це питання стає більш ніж актуальним. У нас вкрай низька культура водіння і її треба виховувати. І тут не допоможуть соціальні ролики, тільки фінансовий батіг. «Якщо гальмують бюрократією, то треба, щоб на найвищому рівні їм дали чарівний пендель. Адже він у прямому сенсі врятує життя людей», – пише фінансист. Він додає, якщо вся справа в сюрреалістичному рішенні Конституційного Суду, який коли-то вирішив, що автоматична фіксація порушує права українців, то треба зібрати заново Конституційний Суд і попросити їх заново подумати. Швидше за все вони можуть передумати. У будь-якому випадку, пора переходити в 21 століття, тому що Україна застрягла в 19-му столітті, але по дорогах вже давно не їздять вози, і кожен день зволікання коштує десятки життів. Якщо питання у вартості камер, то це взагалі не питання, тому що кожна камера відіб’є себе вже в перший день роботи.

Сергій Фурса пише, що, якщо для когось це аргумент, то можна подивитися на Москву. Вже якими хамами ми вважаємо росіян або тих, хто там у Москві живе, але тепер їздять як зайчики. І ніхто й не думає вилазити на смугу громадського транспорту або перехрестя, бо камери, тому що штраф прийде обов’язково і це змушує їздити за правилами. Блогер підкреслює, здавалося б, найпростіше, банальне рішення, а не можуть прийняти роками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України