Фінансист про ДТП на дорогах: тут не допоможуть соціальні ролики, тільки фінансовий батіг

Після масової загибелі українців на дорогах в Україні знову заговорили про підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху і мова тут не йде про те, щоб «пограбувати маленьких українців великими штрафами». Мова про ті, щоб відбити у маленьких українців бажання порушувати правила. Про це у своєму блозі пише український фінансист і блогер Сергій Фурса.

За його словами, зволікання запуску камер на автошляхах нічим не можна пояснити і виправдати. Будь-які проблеми і труднощі – це лише питання, які треба вирішити. А враховуючи, скільки людей гине щодня, на порядок більше, ніж в АТО, це питання стає більш ніж актуальним. У нас вкрай низька культура водіння і її треба виховувати. І тут не допоможуть соціальні ролики, тільки фінансовий батіг. «Якщо гальмують бюрократією, то треба, щоб на найвищому рівні їм дали чарівний пендель. Адже він у прямому сенсі врятує життя людей», – пише фінансист. Він додає, якщо вся справа в сюрреалістичному рішенні Конституційного Суду, який коли-то вирішив, що автоматична фіксація порушує права українців, то треба зібрати заново Конституційний Суд і попросити їх заново подумати. Швидше за все вони можуть передумати. У будь-якому випадку, пора переходити в 21 століття, тому що Україна застрягла в 19-му столітті, але по дорогах вже давно не їздять вози, і кожен день зволікання коштує десятки життів. Якщо питання у вартості камер, то це взагалі не питання, тому що кожна камера відіб’є себе вже в перший день роботи.

Сергій Фурса пише, що, якщо для когось це аргумент, то можна подивитися на Москву. Вже якими хамами ми вважаємо росіян або тих, хто там у Москві живе, але тепер їздять як зайчики. І ніхто й не думає вилазити на смугу громадського транспорту або перехрестя, бо камери, тому що штраф прийде обов’язково і це змушує їздити за правилами. Блогер підкреслює, здавалося б, найпростіше, банальне рішення, а не можуть прийняти роками.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh