Здоров'я

Фейсбилдінг: як ми посміхаємося, і чому це нас старіє

З сумом варто визнати той факт, що не кожній жінці подобається її відображення в дзеркалі. І причиною найчастіше є раптовий прищ, а зморшки, які все більше збільшуються і поширюються . Першими , як правило, повяляються «гусячі лапки» біля очей.

Мімічні зморшки проявляються вже після 20 років, коли починається природний процес старіння шкіри. Причина їх появи (крім спадковості) – повторювані одноманітні рухи м язів. Розмовляємо, чи ми посміхаємося, хмуримося, дивуємося – все це призводить до появи зморшок. Ті, хто часто сміється і мружиться, в першу чергу страждає від зморшок на зовнішніх кутиках очей («гусячі лапки»). Хто морщить лоб, має поздовжні зморшки на лобі, супиться – між бровами, курити – своєрідне «кільце» навколо губ (постійно витягає губи при затягуванні), широко посміхається, закушує губу і морщити ніс – носогубні зморшки. І від цього нікуди не дітися, це природний фізіологічний процес.

Але, незважаючи на ті що мімічні зморшки є результатом абсолютно нормального, природного процесу, багато жінок з-за них переживають. Хтось активно експериментеє з косметичними засобами, хтось зважується на пластичні операції, а хтось шукає інші способи боротьби з ними. Один з найбільш поширених сьогодні – фейсбілдінг.

Фейсбилдинг: как мы улыбаемся, и почему это нас старит

Фейсбілдінг – це система, спрямована на тренування м язів обличчя, шиї і декольте (поєднання гімнастики і масажу). Якщо провести аналогію з вже відомим бодібілдингом – побудова тіла, то фейсбілдінг – побудова особини. Виконання деяких вправ дозволяє повернути тонус м язів, зменшити існуючі зморшки та запобігти появі нових, поліпшити колір шкіри, підтягнути овал обличчя, позбавитися від мішків і темних кіл навколо очей.

Звичайно, багато що в цьому випадку залежить і від віку. До 25 років рекомендують обмежитися легким курсом 2-3 рази в тиждень, спрямованих на запобігання появи зморшок, а після 25 вже перейти на класичний набір. Фейсбілдінг для жінок 40-50 років вже напрямків у тому числі на відновлення пружності шкіри.

Перед виконанням вправ необхідно обов’язково вмитися і нанести на обличчя крем. Починати повільно, поступово збільшуючи навантаження (щоб не пошкодити шкіру і м’язи і не отримати зворотнього ефекту). Після фізичних навантажень можна нанести на обличчя будь-яку поживну маску (корисні речовини будуть активніше усмоктуватися в результаті покращеного масажем кровообігу). Рідше 2-3 разів на тиждень виконувати вправи малопродуктивне, інакше видимого ефекту не буде.

Фейсбилдинг: как мы улыбаемся, и почему это нас старит

Важливо пам ” ятати: шкіра на обличчі більш чутлива й тонка. Тому за неї потрібно більш якісний догляд. При цьому не варто забувати, що під шкірою на обличчі є м’язи, які вимагають таких же регулярних фізичних навантажень, як м’язи живота (прес), сідниці, руки і пр.

До речі, правильну посмішку теж можна натренувати. Важливо, щоб піднімалася щока, в тій годину як зморшок на лобі, в куточках очей і біля носа бути не повинно. Пробуйте!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України