Новини з Австрії

Фейковий поліцейський на дорозі в Нижній Австрії

Незадовго до Різдва 19-річний житель Бургенланда прикинувся офіцером поліції і зупинив на шосе в Leithakolonie подружню пару для перевірки. Чоловік у поліцейській формі зажадав від них, серед іншого, посвідчення особи під приводом того, що в Нойдерфлі тільки що було скоєно пограбування жінки і зараз проходити операція в режимі план «Квадрат».

Тим не менш пара запідозрила недобре, так як поліцейський був на цивільній машині, хоча і обладнаної проблисковим маячком, запамятала номер і розказала в поліцію.

Швидко з’ясувалося, що «контролером» був фальшивий поліцейський. Завдяки номерному знаку чоловік з Айзенштадта був швидко затриманий. За його домашньою адресою поліція також знайшла поліцейську форму — до речі, справжню, а не карнавальний костюм. Звідки вона в нього — поки неясно.

19-річний підліток негайно зізнався, що саме він зробив зупинку і перевірку. Причина, по якій він це зробив, полягала в тому, що йому було просто цікаво, як люди відреагують на нього. Помилковий поліцейський буде притягнутий до відповідальності.

Фото: pixabay.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.