Політика

Фаріон порадила Путіну шукати своє коріння в татаро-монгольській історії

Якщо на відзначення 1025-ліття Хрещення Русі до Києва приїжджає  президент Російської Федерації Володимир Путін, то постає питання, який він стосунок має до цієї події. Таку думку висловила народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Фаріон. 

«Якщо сюди приїздить Путін, то я запитую: а він який стосунок має до Хрещення Русі? Чи була тоді Московія взагалі на світі Божому? Володимиро-Суздальське кня-зівство – це друга половина ХІІ століття. Краще б вони вивчали фінську історію і там би шукали своє коріння, або татарсько-монгольську і, направду, зробили б для себе багато цікавих відкриттів, побачили б своє істинне обличчя», – заявила Ірина Фаріон.

Вона наголосила, що українська політика у найвищому своєму ешелоні демонструє малоросійство, порадила не звертати уваги на «цей ритуал», а усе життя вчитися спілкуватися із Вищою Силою – з Богом.

«Моя країна Україна перебуває в абсолютному антагонізмі з державою, яку представляє Янукович. Тому, ті хто їдуть на святкування цієї знаменної дати, зокрема і Путін, вступають у глибоку суперечність із християнською ідеєю. Християнська ідея, нагадаю, – це не лише любов до ближнього, але й в першу чергу боротьба зі злом. Способи цієї боротьби дуже різні: від написання гарної книги до виходу на акції протесту на майдани», – наголосила Ірина Фаріон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України