Авторські статтіТехно

Far Cry 5: за 10 хвилин можна дійти до фіналу гри. Відео

Напередодні офіційного виходу гри Far Cry 5 з’явилася інформація про проходження гри. Повідомляється, що гравці зможуть дійти до фіналу» всього через 10 хвилин після початку гри.

Варто відзначити, що в попередній серії була подібна маніпуляція. На самому початку ігрового світу користувачеві запропонували вибір. В одному варіанті розвиток сюжету брало досить цікавий оборот – починалася повномасштабна війна, яку доводилося долати протягом тривалого періоду. Однак, у разі альтернативного вибору, гравець майже відразу міг побачити фінальні титри.

Відзначається, що в Far Cry 5 розробники знову надали гравцям два варіанти. Тільки вони не стали «заморочуватися» і створювати два тривалих сюжети.

Отже, якщо гравець виконає прямий наказ на самому початку гри і заарештує одного з персонажів, то почнеться повномасштабна війна і ігровим процесом можна буде насолодитися повною мірою. Проте любителям «альтернативи» пропонується проігнорувати наказ. Тоді фінал гри настане вже через 10 хвилин після її початку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України