Far Cry 5: за 10 хвилин можна дійти до фіналу гри. Відео

Напередодні офіційного виходу гри Far Cry 5 з’явилася інформація про проходження гри. Повідомляється, що гравці зможуть дійти до фіналу» всього через 10 хвилин після початку гри.

Варто відзначити, що в попередній серії була подібна маніпуляція. На самому початку ігрового світу користувачеві запропонували вибір. В одному варіанті розвиток сюжету брало досить цікавий оборот – починалася повномасштабна війна, яку доводилося долати протягом тривалого періоду. Однак, у разі альтернативного вибору, гравець майже відразу міг побачити фінальні титри.

Відзначається, що в Far Cry 5 розробники знову надали гравцям два варіанти. Тільки вони не стали «заморочуватися» і створювати два тривалих сюжети.

Отже, якщо гравець виконає прямий наказ на самому початку гри і заарештує одного з персонажів, то почнеться повномасштабна війна і ігровим процесом можна буде насолодитися повною мірою. Проте любителям «альтернативи» пропонується проігнорувати наказ. Тоді фінал гри настане вже через 10 хвилин після її початку.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh