Фахівці розповіли про те, чи можна захворіти від протягу

Вже зовсім скоро літо. Разом з теплом приходити і сезон відкритих вікон і балконів, які іноді просто рятують людей від сильної спеки. Однак багато людей впевнені, що від протягу можна захворіти, інші вважають, що це просто забобони. Зараз же фахівці вирішили розвіяти всі міфи і розповісти правду.

Справа в тому, що організм кожної людини при якомусь негативному чиннику або вплив виробляє захист і імунітет. Якщо вийти на холодну вулицю, то організм запускає захисну реакцію – мурашки, які піднімають волоски, створюючи повітряну подушку. У цей момент м’язи скорочуються, припиняючи віддачу тепла.

Що стосується протягу, то при ньому людині в цілому може бути тепло, а ось частина його організму буквально переохолоджуються. Зазвичай захист у ці моменти не включається, та й сама людина нічого не робить, залишаючи проблемні місця відкритими.

Лікарі розповіли, що якщо перебувати на протязі дуже довго, то відбудеться переохолодження обдуваючої ділянки тіла. З-за цього у деяких людей з’являються проблеми зі здоров ям, адже після переохолодження починається запальний процес.

Це означає, що людина грип або ГРВІ від протягу не захворіє, а вісь організм послабиться і запалиться. Можуть з’єднання явитися навіть проблеми з нервовою системою і нирками.

Сидіти під кондиціонером і думати, що «загартований», категорично не можна. Ті ж стосується і протягів. По суті прохолодніше особливо не стане, а від ризики захворіти сильно зростуть.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh