Блогер: як би Росія не намагалася накачати нам тут «гражданку», нічого в неї не вийде

2 травня в Одесі – це наша українська сучасна трагедія, просто тому, що там загинули в тому числі і українці. Трагедія така ж, як і Крим, як і Донбас – це наші втрати в рамках боротьби за незалежність, тому радості від смерті людей – немає. Радість одна – що одеської народної республіки у нас не сталося. Про це у своєму блозі пише український блогер Катерина Золотарьова.

Вона зазначає, наша біль, що в рамках війни з сусідньою державою ми втрачаємо здорові умі в тому числі і своїх людей, але це неминуче, тому що саме потужне сучасне зброю – це саме інформаційна атака, пропаганда і радіти тому, що ми не змогли превентивно і ефективно з цим боротися на рівні держави, просто нерозумно.

За словами Золотарьової, позитивний момент, що відверто мерзенних і безглуздих постів, навмисно націлених на тролінг «ват» з бравирующим цинізмом і радістю смертей, сьогодні у стрічці було критично мало. І вони зовсім непопулярні навіть у Ломів. Хороший знак. Це значить, що як би Росія не намагалася накачати нам тут «гражданку», нічого в неї не вийде. Народ наш може багато в чому помилятися, але в таких тонких промовах проявляє всю свою мудрість.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh