Політика

Блогер: як би Росія не намагалася накачати нам тут «гражданку», нічого в неї не вийде

2 травня в Одесі – це наша українська сучасна трагедія, просто тому, що там загинули в тому числі і українці. Трагедія така ж, як і Крим, як і Донбас – це наші втрати в рамках боротьби за незалежність, тому радості від смерті людей – немає. Радість одна – що одеської народної республіки у нас не сталося. Про це у своєму блозі пише український блогер Катерина Золотарьова.

Вона зазначає, наша біль, що в рамках війни з сусідньою державою ми втрачаємо здорові умі в тому числі і своїх людей, але це неминуче, тому що саме потужне сучасне зброю – це саме інформаційна атака, пропаганда і радіти тому, що ми не змогли превентивно і ефективно з цим боротися на рівні держави, просто нерозумно.

За словами Золотарьової, позитивний момент, що відверто мерзенних і безглуздих постів, навмисно націлених на тролінг «ват» з бравирующим цинізмом і радістю смертей, сьогодні у стрічці було критично мало. І вони зовсім непопулярні навіть у Ломів. Хороший знак. Це значить, що як би Росія не намагалася накачати нам тут «гражданку», нічого в неї не вийде. Народ наш може багато в чому помилятися, але в таких тонких промовах проявляє всю свою мудрість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.