Facebook стане розумнішим: соцмережу об’єднується з Intel для створення чіпів для штучного інтелекту

ШІ Facebook вже здатний розпізнавати обличчя по мільйону зображень, завантажених на сервіс, але тепер він стане набагато розумнішим.

Intel розказала, що працює з Facebook над новим чіпом штучного інтелекту, який вийде в другій половині цього року. Компанія сподівається, що це значно підвищить здатність Facebook автоматично визначати друзів на фотографіях.

Чіпи, представлене на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі, являють собою прагнення Intel зберегти за собою швидкорослий сегмент ринку штучного інтелекту. Це ставити пару в пряму конкуренцію з аналогічними чіпами Nvidia Corp і Amazon.com Inc.

Новий чіп допоможе з тім, що дослідники називають висновком, тобто процесом прийняття алгоритмом штучного інтелекту та його використання, наприклад, шляхом автоматичної позначки друзів на фотографіях.

«Ми дуже раді, що Facebook у тісній співпраці ділиться своїми технічними знаннями, оскільки ми виводимо на ринок це нове покоління обладнання для штучного інтелекту», – написав генеральний директор Intel Брайан Крзанич.

В даний час процесори Intel домінують на ринку рішень для машинного навчання, і компанія, на думку аналітиків Morningstar, до 2021 року буде коштувати 11,8 млрд доларів.

У вересні Nvidia випустила власний чіп висновку, щоб конкурувати з Intel.

У листопаді Amazon також заявила, що створила чіп виводу. Чіп Amazon не є прямою загрозою для бізнесу Intel і Nvidia, тому що компанія не буде продавати чіпи.

Amazon буде продавати послуги своїм хмарним клієнтам, що працюють на їх чіпах, починаючи з наступного року.

Якщо Amazon покладається на власні чіпи, це може позбавити від Nvidia і Intel основного покупця.

Також на виставці споживчої електроніки в понеділок Intel розказала, що Dell Technologies Inc представити процесори Intel наступного покоління в лінійці ноутбуків XPS. Так звані 10-нанометрові чіпи страждають від затримок.

Але начальник центру обробки даних Intel Навін Шеной повторила, що нові чіпи будуть доступні в ноутбуках до сезону святкових покупок 2019 року, а в центрах обробки даних – на початку наступного року.

Також на конференції Амнон Шашуа, глава автомобільного комп’ютерного блоку Intel Mobileye для самостійного водіння, сказавши, що Mobileye розмітив усі автомобільні дороги в Японії, використовуючи камери, які вже були вбудовані в транспортні засоби виробництва Nissan Motor Co Ltd, що поставляються з Mobileye. системи з заводу.

Технічні конкуренти Intel, такі як Alphabet Inc і Apple Inc, збирають картографічні дані з допомогою спеціальних транспортних засобів з установленими на них камерами.

Facebook в кінці вересня оголосила, що компанія постраждала від самого серйозного зламу даних, зачепила 50 млн користувачів, включаючи боса Марка Цукерберга і головного операційного директора Шеріл Сендберг.

Зловмисники скористалися функцією сайту «Переглянути», яка дозволяє людям бачити, як їх профілі виглядають для інших користувачів, і «Токенами доступу».

Так що Facebook потрібно ставати «розумніше» для захисту інформації від хакерів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh