16-річна школярка з-під російського Волгограда стала мільйонеркою завдяки своїм проектам в інтернеті

При цьому дівчина не виграла гроші в лотерею. Вона заробила їх, просуваючи свої проекти в Інтернеті.

У підсумку, 16-річна школярка Туся з-під Волгограда стала справжньою мільйонеркою. Зараз її місячний заробіток складає близько мільйона рублів.

При цьому вона продовжує вчитися в школі і не забуває допомагати батькам по домашньому господарству.

Початок всьому було покладено два роки тому. Тоді Туся, як називають її друзі, зайнялася веденням власного блогу по боротьбі з анорексією. Людей, яких зацікавила її тема, ставало з кожним днем все більше.

Вона розповідала читачам про правильно підібрану нею дієту і про заняття спортом. Кількість читачів за два роки склала вже 700 тисяч осіб.

Після цього, як сказала Туся, їй почали надходити гроші за рекламу і за те, що вона організує фітнес-курс. Зараз заробітки волгоградської юної бізнес-леді стали вже цілком серйозними. При цьому вона має намір запровадити ще цілий ряд планів.

Оскільки з рутиною сама Туся вже не справляється, вона найняла штат з восьми помічників. Як розказала дівчина, вона є строгим керівником.

Також вона поінформувала, що залишати регіон після того, як закінчить школу, не збирається. На зароблені гроші вона вже придбала у Волгограді власну квартиру. Продовжувати освіту Туся має намір у обласної центрі, але заочно. Справи, що накопичилися, і їх розвиток іншого не дозволяють.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh