Авторські статтіТехно

Facebook навчився «впізнавати» людей зі спини

LONDON – FEBRUARY 03: In this photo illustration the facebook logo is reflected in the eye of a girl on February 3, 2008 in London, England. Financial experts continue to evaluate the recent Microsoft $44.6 billion (?22.4 billion) offer for Yahoo and the possible impact on Internet market currently dominated by Google. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Програмісти Facebook розробили алгоритм, який здатний визначати особистість людини по фотографії, навіть якщо на ній не видно її обличчя.

Алгоритм розпізнавання працює цілком «по-людськи» – програма вивчає зачіску, одяг, жести і статуру людини, користуючись доступними фотографіями, а потім аналізує ці параметри і вчиться пізнавати людину на інших знімках, де вона зображена зі спини і в профіль.

Нейронну мережу попередньо навчали за допомогою 40 тисяч фотографій з фотохостингу Flickr. У ході тестових випробувань алгоритм зумів вірно впізнати особу вже «знайому» програмі людину на фотографії, де не видно її обличчя, в 83% випадків.

Фахівці Facebook сподіваються, що новий алгоритм може знайти застосування як в соціальній мережі, так і в роботі силових структур для пошуку і оперативного впізнання осіб, які перебувають у розшуку.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.