Facebook навчився «впізнавати» людей зі спини

LONDON – FEBRUARY 03: In this photo illustration the facebook logo is reflected in the eye of a girl on February 3, 2008 in London, England. Financial experts continue to evaluate the recent Microsoft $44.6 billion (?22.4 billion) offer for Yahoo and the possible impact on Internet market currently dominated by Google. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Програмісти Facebook розробили алгоритм, який здатний визначати особистість людини по фотографії, навіть якщо на ній не видно її обличчя.

Алгоритм розпізнавання працює цілком «по-людськи» – програма вивчає зачіску, одяг, жести і статуру людини, користуючись доступними фотографіями, а потім аналізує ці параметри і вчиться пізнавати людину на інших знімках, де вона зображена зі спини і в профіль.

Нейронну мережу попередньо навчали за допомогою 40 тисяч фотографій з фотохостингу Flickr. У ході тестових випробувань алгоритм зумів вірно впізнати особу вже «знайому» програмі людину на фотографії, де не видно її обличчя, в 83% випадків.

Фахівці Facebook сподіваються, що новий алгоритм може знайти застосування як в соціальній мережі, так і в роботі силових структур для пошуку і оперативного впізнання осіб, які перебувають у розшуку.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh