Діаспора

В Австрії знайшли мертвою громадянку Румунії, яка надавала ескорт-послуги

Громадянку Румунії, яка працювала в ескортній службі, було оголошено у розшук після дзвінка стурбованого знайомого дівчини. Поліцейський патруль виїхав на адресу її останнього клієнта на Sportplatzgasse 9 у Тернберг-ім-Еннсталь. Співробітники поліції заглянули у вікно та побачили закривавлене тіло жінки.

Оскільки була підозра, що підозрюваний все ще може бути поблизу або навіть у квартирі, було викликано групу спеціального призначення “Кобра”. Співробітники спецпідрозділу увірвалися до квартири та виявили жінку, яка отримала тяжкі травми внаслідок насильства, мертвою.

Власника квартири, 34-річного чоловіка, заарештували “Коброю” на місці злочину. За словами поліції, він уже дав свідчення. У суботу він замовив дівчину на свою домашню адресу через Інтернет. Почалася сварка. Потім, як стверджується, підозрюваний вчинив “насильницькі дії”, внаслідок яких жінка померла.

Цей випадок означає, що сумна низка вбивств жінок в Австрії продовжується. Включаючи цю дівчину з ескорту, цього року було вбито вже 25 жінок. Більшість із них – чоловіками, партнерами чи бойфрендами.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Matthias Lauber

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України