Діаспора

Чоловік із мачете був причиною масштабної поліцейської операції у Відні

Чоловік, озброєний мачете, налякав адміністрацію та гостей в одному із закладів у центрі Відня у Бермудському трикутнику. Два роки тому у цьому районі терорист убив чотирьох людей.

Як повідомила в суботу поліція, 38-річний чоловік увійшов до бару близько 0:20 ранку, несучи під одягом довгастий предмет і погрожуючи вбивством. Це викликало широкомасштабне розгортання віденських екстрених та рятувальних служб.

Віденський спецназ МВС (WEGA), підрозділ зі службовими собаками та загін СОБР помчали до Бермудського трикутника. Свідки повідомили, що чоловік поводився дивно, а коли його запитали про довгастий предмет, він пригрозив вистрілити з нього. Тому вони припустили, що це була вогнепальна зброя. Поліція прибула на місце події і відібрала у злочинця зброю, якою виявилося мачете.

Чоловік також погрожував співробітникам поліції розправою та поводився агресивно. Оскільки чоловік, ймовірно, страждає на психічне захворювання, він був доставлений до медичного закладу. Відносно нього було запроваджено заборону на носіння зброї. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ORF Wien

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України