ЄС|NATO

Ердоган зробив низку жорстких заяв на мітингу на підтримку Палестини

У турецькому аеропорту ім. Ататюрка мітинг на підтримку Палестини відвідав президент країни Реджеп Таїп Ердоган

 Эрдоган сделал ряд жестких заявлений на митинге в поддержку Палестины

«Гей, Захід! Я звертаюсь до вас! Ви хочете війну між хрестом та півмісяцем? Тоді знайте, цей народ живий, цей народ стійкий. Ким ми були у Лівії, ким ми були у Карабаху, ми будемо такими ж на Близькому Сході…Ми можемо нагрянути до вас одного разу вночі!” – сказав на мітингу Ердоган

“Ще сто років тому Палестина для нас була така сама, що Адана (Адана – місто в Туреччині – прим.ред.). Газа була частиною наших територій, яку ми навіть не припускали втратити. А тепер різанина в Газі – це цілком і повністю дітище Заходу!”.

“Кожна країна має право на самозахист, але де справедливість? У Газі відбувається різанина! І ми оголосимо Ізраїль військовим злочинцем, ми вже працюємо над цим”.

“Ці невиховані кажуть мешканцям Гази: «Ідіть з цих земель». Коли їх запитують “Куди?”, вони кажуть “У пустелю”. І коли поранені змушені йти, вони бомбять їх. Бо вони тільки й знають, що вбивати”.

“Гей, Ізраїль! ООН проголосувала, і 120 країн вам сказали припинити вогонь. 40 країн залишилися осторонь і лише 13-14 вас підтримали. Ізраїль, ти будеш самотній. Що б ти не робив”.

“Ізраїль як ти опинився тут? Як ти сюди потрапив? Ти окупант. Ти угруповання, а не держава. Захід тобі чимось зобов’язаний. А ми тобі нічим не зобов’язані. Тому ми так спокійно говоримо ці речі. На жаль, кожна країна на Заході тобі чимось завдячує”.

“Західні країни, які ще вчора проливали крокодилячі сльози по мирних жителях, які загинули у війні між Україною та Росією, сьогодні мовчать перед лицем загибелі тисяч невинних дітей у Газі. Якщо ви плачете Україною, чому мовчите за дітьми, загиблими в Газі?».

Раніше повідомлялося, що Ердоган закликав усіх громадян своєї країни вийти на мітинг на підтримку Палестини.

Нагадаємо, Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган скасував запланований візит до Ізраїлю та розкритикував Тель-Авів за війну проти палестинського угруповання ХАМАС.

“ХАМАС – це не терористична організація, це група моджахедів, які борються за звільнення своєї землі і захищають своїх громадян”, – заявив Ердоган у турецькому парламенті.

Раніше повідомлялося, що у правлячій партії Ізраїлю Росії пообіцяли розплату за підтримку ХАМАСу.

Зазначимо, що офіційний сайт терористичної організації ХАМАС розташований на російському хостингу VDSina.

Нагадаємо, Президент США Джо Байден виступив із телезверненням, повернувшись із поїздки до Ізраїлю. Він звернувся до американських громадян і заявив про настання «переломного моменту в історії» — битві між світовими демократіями та автократіями. Він порівняв військовий конфлікт в Ізраїлі з війною в Україні, що триває майже 20 місяців, зазначивши, що палестинське угруповання ХАМАС і президент РФ Володимир Путін становлять різного роду загрози, але їх об’єднує те, що вони «хочуть повністю знищити сусідню демократію».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України