Життя

Енергетика взаємовідносин

Якщо люди подобаються одне одному, то між ними відбувається інтенсивний енергетичний обмін.

Энергетика взаимоотношений

Якщо люди подобаються одне одному, то між ними відбувається інтенсивний енергетичний обмін.

При цьому обидва відчувають задоволення від спілкування. Під час спілкування двох людей між їх аурами утворюються канали, по яких течуть в обидві сторони енергетичні потоки. Потоки можуть мати будь-який колір і приймати будь-яку форму.

Енергетичні канали зв’язують аури партнерів через відповідні чакрі в залежності від типу спілкування:

Муладхара (базова чакра) — рідня.
Свадхистана (статева чакра) — коханці, подружжя, друзі по веселого проведення часу, рідня.
Маніпура (пупкова чакра) – рідня, співробітники, підлеглі, начальство, друзі по спорту і ті, з ким вступаєш в конкуренцію.
Анахата (серцева чакра) – фрази об’єкти емоційної взаємодії, це ті люди, кого ми любимо. Для гармонійного розвитку стосунків чоловіка і жінки необхідно наявність каналу і статевої чакрі (свадхістані).
Вішудха (горлова чакра) – однодумці, колеги та ін.
Аджна (лобова чакра) – наслідування і обожнювання кумира, лідера секти та ін. Гіпнотичні канали, навіювання думок. Телепатична зв’язок з іншою людиною.
Сахасрара (вінцева чакра) – зв’язок лише з егрегорами (колективи, релігійні громади, секти, футбольні клуби вболівальників, політична ідеологія і т. п.)

Чим більш захоплені один одним партнери, тим більш міцні та активні формуються канали. В ході становлення близьких довірливих стосунків всі чакрі поступово зв’язуються каналами.

Саме таким шляхом виникають міцні взаємини, які не підвладні ні відстаням, ні часу. Наприклад, завжди мати відчуває свою дитину, де б вона не була, і скільки б не минуло років з часу їхньої останньої зустрічі.

Буває і так, що, зустрічаючи старого знайомого через багато років, людина почуває себе так, як ніби вони розлучилися тільки вчора. Канали можуть зберігатися дуже довгий час — роки, десятиліття і переходити з втілення до втілення. Тобто канали зв’язують не тільки тіла, але й душі.

Здорові відносини формують яскраві, чисті, пульсуючі канали. У таких відносинах є довіра, близькість, щирість і залишається достатньо місця для особистої свободи. Тут відбувається рівноцінний обмін енергією, без перекосів.

Якщо стосунки нездорові, тобто один партнер залежить від іншого, то канали важкі, застійні, тмяні. Такі відносини позбавляють свободи, часто зводяться до взаємного невдоволення і озлоблення. Якщо один із партнерів хоче повністю контролювати іншого, канали можуть обвити ауру зі всіх сторін.

Коли відносини поступово вмирають, то і канали спустошуються, слабшають. Згодом енергія перестає курсувати по цих каналах, зв’язок припиняється, люди стають чужими. Якщо ж люди розлучаються, але канали ще зберігаються, то вони продовжують тягнутися один до одного. Буває і так, коли один партнер обриває канали зв’язку і закривається від подальшої взаємодії, а інший партнер все ще прив’язаний до нього і всіляко намагається пробитися крізь енергетичну захист, щоб відновити відносини.

В процесі насильницького розриву каналів розставання відбувається досить болісно. На відновлення після цього потрібно багато місяців або років. Тут багато що залежить від того, наскільки людина готова прийняти вільну волю іншого і звільнитися від залежності, виробленої протягом довгого часу.

Більшість каналів, розташованих в повсякденному спілкуванні, з часом безслідно зникають. У випадку близьких відносин, канали зберігаються дуже довго, навіть після розставання деякі канали залишаються. Особливо сильні канали виникають при статевих та родинних зв’язках.

Кожен раз при статевому контакті з новим партнером утворюються нові канали за статевої чакрі, що зв’язують людей протягом довгих років, а то й усього подальшого життя. При цьому абсолютно не має значення, чи встигли статеві партнери дізнатися імена один одного — канал в разі статевого контакту утворюється і тримається дуже довго. А якщо є канал, тобто і циркуляція енергії за нього. А якої якості приходить енергія — це вже складно сказати, це залежить від характеристик поля іншої людини.

У людей, які довгий час живуть поруч, енергетичні поля (аури) підлаштовуються один до одного, і працюють в унісон. Інтимні стосунки вимагають синхронізації полів. Часто ми помічаємо, що люди, які довгий час живуть разом, стають схожі один на одного навіть зовні.

Якщо ж характеристики аур двох індивідів сильно розрізняються, то їм важко буде спілкуватися. Коли в поле вторгаються енергетичні потоки, чужі йому, з’єднання являється реакція відштовхування, страху, відрази. «Мене від нього нудить». Коли людина не хоче з кимось спілкуватися, то він закриває своє енергетичне поле, і всі енергетичні потоки, що надходять від іншої людини, що відображаються. У цьому випадку у іншого створюється враження, що його не чують, як ніби він розмовляє зі стіною.

Кожна людина має право вступати або не вступати в енергетичну взаємодію з навколишнім світом, але повністю відмовитися від цих контактів. Люди звикли розділяти світ на «поганий» і «хороший», притягувати до себе гарне і відштовхувати погане. Що поробиш – такі властивості нашого дуального світу. Але часи змінюються, і тепер світ прагне до єдності, злиття всіх сторін, граней світу в одне ціле.

Приймати і усвідомлювати всі вібрації простору, не розділяючи їх, а спостерігаючи і відчуваючи сенс взаємодій. Ми  зобов’язані поважати право індивідуальності і придбання різного досвіду в кожному з людей. Згадаймо: я вільний настільки, наскільки я визнаю свободу оточуючих мене людей. В тому числі і свободу робити помилки!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України