Багато хто з підприємців та бізнесменів вже давно перевів усю паперову документацію в електронний вигляд. Це досить зручно, оскільки всі необхідні документи компанії доступні цілодобово при чому з будь-якої точки світу, головне – наявність доступу до мережі Інтернет.
Для чого впроваджувати ЕДО?
Електронний обіг документації затверджений на законодавчому рівні, отже його можна сміливо запровадити для свого бізнесу. Допоможуть зробити ЕДО фахівці у цій справі, достатньо перейти за посиланням: https://bumazhkin.ua/elektronnij-dokumentoobig/. Є певні фактори, які надають електронному документообігу переваг. Наприклад, вся документація підприємства зосереджена в одній системі, доступ до якої мають лише окремі особи, яким він дозволений. Це, звичайно ж, скорочує час, який працівники компанії витрачають на пошук та обробку документів. Крім того, всі цінні папери знаходяться в архіві, абсолютно не займаючи місця, якби це було з паперовими картотеками.
Для тих, хто хоче перейти на електронний документообіг
Впровадження ЕДО для бізнесу передбачає виконання низки визначених етапів. Таких ось, як: встановлення відповідного програмного забезпечення для комп’ютерної техніки, а потім – безпосередня реєстрація у сервісі електронного обміну документами. Далі слід зареєструвати та отримати електронний цифровий підпис, інтегруватися з програмою 1С. Пройшовши тестування, навчити інших працівників користуватися сервісом зберігання документів в електронному вигляді.
Програми та сервіси для ЕДО
Так-так, електронний документообіг може здійснюватися зовсім не на одній платформі. Це, зокрема, можуть бути такі програми як: «Вчасно», «document.online», «e-Docs», «FossDoc», «Дело», «Megapolis.Документообіг» та багато інших. Перш ніж визначитися, треба проаналізувати сферу бізнес діяльності та процесів, визначитися з потребами, які будуть актуальними для підприємства, а потім вже обрати зручний сервіс, який не є безкоштовним. Тож, звертайте увагу на ціновий сегмент підписки на місяць, функціональні характеристики, рівень технічної підтримки, законність продукції, тощо.
Головні переваги електронного документообігу
Клієнти, котрі вже користуються ЕДО, відмічають, що раніше бухгалтер витрачав від 5 до 15 хвилин на відправлення документів. Нині цей час скоротився до кількох секунд. Як відомо, економія часу завжди призводить до підвищення продуктивності роботи компанії. Щоразу все більше підприємств долучаються до підключення сервісу ЕДО.