Новини

Робота в Польщі: вакансії та процедура працевлаштування

Працевлаштування в іншій країні завжди має як певні переваги, так і ризики. На сьогоднішній день робота за кордоном – це реальна можливість для українців отримати зарплату в кілька разів вищу, аніж в Україні. Для багатьох українців зараз настали вкрай складні часи, адже ціни на комунальні послуги ростуть, ціни на продукти харчування, одяг також стрімко зростають, вартість освіти в університетах також щороку підвищується. Тому далеко не всі наші співвітчизники можуть забезпечити свої родини всім необхідним, оплатити своїм дітям якісну освіту, не кажучи вже про купівлю житла, автомобіля та інших необхідних речей. Тому більшість українців уже впродовж 5-ти останніх років активно шукають роботу в Польщі. Давайте подивимося, чому вибір падає саме на цю країну. А на сайті 1viza.com ви зможете знайти безліч цікавої інформації про останні актуальні вакансії, відкриття візи та інші аспекти працевлаштування.

5 причин працевлаштуватися в Польщі

  1. Високі зарплати. Можливо для вас буде відкриттям, але лише за 2019 рік українські заробітчани переказали 16 мільярдів доларів своїм родичам в Україну (за офіційними даними Світового банку)! За 2020-й рік поки немає свіжої статистики, але очевидно, що ця сума трохи зменшилась у зв’язку з пандемією коронавірусу. Зрозуміло, що найбільше коштів перерахували українці, працевлаштовані в Польщі. На яку зарплату можна розраховувати? Це орієнтовно 25-35 тис. грн на місяць, залежно він посади. Погодьтеся, непогана сума!
  2. Велика кількість вакансій. Це ще одна значна перевага. Адже у вас буде вибір – наприклад, влаштуватися будівельником, пакувальником, вантажником і т.д. До того ж, більшість вакансій не передбачають наявності якихось особливих навиків або великого досвіду, тому роботу можуть знайти й студенти, і молодь без спеціальної освіти.
  3. Відсутність мовного бар’єру. Звичайно, бажано знати хоча б пару слів польською мовою, але зазвичай працедавці не вимагають навіть і цього. Важливо старанно виконувати свої завдання, а з часом ви зможете вивчити мову.
  4. Не потрібно далеко їхати. Якщо раніше українцям доводилося їхати в Італію, Португалію, Іспанію на заробітки, то зараз достатньо виїхати до Польщі, адже тут пропонують гідні умови праці та високу зарплату. А доїхати можна і автобусом, і поїздом, і машиною.
  5. Можна влаштуватися легально. Обираючи легальну роботу за кордоном, ви не ризикуєте. Вам не депортують, не обдурять, не залишать вас без зарплати. На жаль, такі історії – не рідкість. Тому краще влаштуватись офіційно: ця процедура проста й добре налагоджена, і тоді ви будете певні, що отримаєте свою зарплату, а ваш досвід праці за кордоном буде успішним.

Як проходить процедура працевлаштування?

Багато українців зараз шукають роботу в Польщі, проте не до кінця розуміють, як влаштуватись у польські компанії. Для початку потрібно знайти компанію, яка має ліцензію на працевлаштування за кордоном, в тому числі й в Польщі. Діяльність таких компаній потребує ліцензії. Знайшовши таку компанію, ви можете бути впенвнені у своїй безпеці і безпеці своїх даних. Чому не варто шукати вакансії самостійно через Інтернет? Відповідь проста: щоб не потрапити до рук шахраїв.

Що ж відбувається після того, як ви обрали кадрову агенцію? Ви розповідаєте про свій досвід роботи (якщо він є), про свої вміння та бажані вакансії, а також вказуєте, у якому місті хотіли б влаштуватись . Наприклад, когось цікавить робота в Польщі в Зеленій Гурі, хтось хоче влаштуватись у Вроцлаві, хтось – у Щецині і т.д.

У агенції вам зможуть підібрати ряд вакансій, з яких ви оберете найкращу. Далі вам допоможуть отримати запрошення, з яким ви зможете відкривати візу. Якщо потрібна допомога у цьому питанні, вам також допоможуть у агенції: співробітники забезпечують повний інформаційний супровід, тому не варто ні за що переживати.

Які вакансії пропонують роботодавці у 2021 році?

Польські компанії пропонують вакансії у різних сферах, в тому числі:

  • будівництво;
  • сільське господарство:
  • виробництво:
  • складське господарство:
  • готельно-ресторанний бізнес:

Тож якщо вам потрібна легальна робота за кордоном, в першу чергу оберіть хорошу компанію, яка займається працевлаштуванням. Тоді вам зможуть запропонувати широкий перелік вакансій та влаштувати вас саме на ту посаду, про яку ви мріяли!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України