Війна РФ проти України

Ельфам з Facebook дана ситуація буде гріти серце, армія деяку техніку не зможе ремонтувати, – волонтер про контрабанду в Міноборони

Волонтер Serg Marco  який займається волонтерською діяльністю розповів свою думку щодо ситуації навколо скандалу в Міністерстві оборони.

Перше.

Ну при всій повазі до Бігус, але Президента він засунув в сюжет в стилі “Гнапа з офшорами при Іловайську”.

Для більшого резонансу. Хотів більшої ваги свого розслідування, і ували по Порошенку, налив води на млини Тимошенко і Зеленського. Молодець. За підсумком дав в руки їм ще один козир. Не знаю, свідомо, чи ні. Тепер з цим розслідуванням як з прапором Тимоха і Зеленський стрибатимуть аж до виборів президента. Якщо Бігус переслідував саме цю задачу – то впорався на відмінно, якщо ні, все заради антикорупції – то може перенести на місяць, щоб не працювати безкоштовно на будь-які політичні сили?

Друге.

На тему контрабанди. Тому що почитав і у Яхно, і у інших “ідеалістів” про те що Луценко заявив що в воюючої країни може існувати контрабас оборонки, якщо по іншому не можна. Так ось, щоб хотілося б сказати фейсбучним ельфам які далекі від армії і від війни, і думають що їх фейсбучний срач як то можуть вплинути на те що діється на фронті.

Якщо ви пройдетеся по позиціях української армії – то ви знайдете що більшість тепловізорів що там використовуються на позиціях – це тепловізори Pulsar. І добра половина цих тепловізорів – російські. Завозилися контрабандою, як правило. А волонтери їх тягали на фронт. Що не подобається? Вас не хвилювало якими способами забезпечуються “очі” на позиціях, захист від заходів ДРГ противника?

Гаразд, хрін з ними, з тепловізорами. Танки Т-72, ​​запчастини до яких спливли до сюжету.

У 2017 році військове товариство сколихнув той факт що начальника БТУ генерала Мельника посадили в СІЗО за те що він закупив двигуни з порушенням процедури.

Це були двигуни Б-46-6 до танків Т-72. І ось в тому числі на чому грунтувалося звинувачення.

Лише дві компанії подали цінові пропозиції. Потреба була в 48 двигунах. Одна компанія на складі мала 40 двигунів. Друга – 4 двигуна. БТУ купило у тієї, що мала 40 шт.

На суді Мельнику було заявлено набушниками, що Мельник не провів повної процедури закупівлі та не привернув до тендеру всі компанії що могли б поставити двигуни, в тому числі можливо дешевше ніж ціна 680 000 долл за штуку.

Коли в суді у набушників запитали: – Вашу мать, так а де шукати ще, всіх обдзвонили, немає більше двигунів в Україні !!?

Набушники прямо відповіли: – Так в Росії, на заводі виробнику. Вони могли б дати і нижче ціну.

Сказати що всі охреніли від такого – це нічого не сказати. До слова, ви директора фірми прокладки по цій справі вже посадили? Ага, так і припускав …

Третє.

Я розумію тут Юрія Луценка. У нього класична вилка. Нагорі знають що без контрабанди поповнення автопарку ЗСУ було б більш складним. І що скаже Юрій Луценко що то типу “ми будемо відрубувати руки контрабандистам”, йому б тут же сказали: – Юрочка, а вали ти сам в Білорусь і Молдову і тягай контрабанду, принциповий ти наш, ельф який пукає метеликами.

І все тєкто допомагали армії, а там різні були спонсори та активісти, сприйняли б це як сигнал від влади що їм тепер хана.

Скажи Юрій Луценко то що сказав – ельф пукає метеликами його б за це сварили мовляв “як, генпрокурор таке про контрабанду?”. Так, ось так от, хлопц. Велком ту зе ріал ворлд.

Четверте.

Я звичайно розумію що всі хто лізуть зверху в такі галузі, спочатку мають проблеми з принциповістю і мораллю. Але побачити таких безпардонно потокових як молодший Гладковський зі своїм дружбанами – це панове ппц. Мова ж тут не в тому що вони працювали для того щоб армія запчастини отримувала, а в тому що їх завдання було заробити на цьому. І всякі Тарновські сиділи на відкатах при цих схемах.

У мене наприклад, як у людини який на цій війні втратив, а не заробив (та й думок не було про таке ніколи, мотивація допомагати армії від душі не пов’язана зі спробою заробити, це ж як співати стиснувши своє горло) діалоги цих перетрушівалі до холодної люті. Якщо ці тварюки раптом вони знайдуть під машиною якийсь фугас, сумувати не буду. Інакше вони ж можуть на цих темах зрости і отримаємо чергових моральних монстрів. Так що паровози треба мочити, коли вони ще чайники.

П’яте.

Бігус, ти Жданова привернув як експерта? Ви там у вашій компанії взагалі епанулісь? Яким чином цей тиловик “похмурого образу” раптом став розбиратися в темі? З такими “експертами” не дивно що у вас з’явився БТР-72, і інші ляпи.

Шосте.

Окремо викликав орейро “воїн АТО Євген Шевченко” який виявився в схемі. Який Семенческій посіпака, що лізе в політику на образі воїна атошніка. Який заробляв роблячи периметр Саакашвілі, заробляв на “редутах” і маючи ФОП з оборотом 500 тис грн купив собі за рік Мерседес CL, елітну хату і почав смітити грошима хоча до війни його по всьому Києву шукали на тему боргів. І ось він тепер в темі заробітку на армійської контрабанді сплив, наш шибеник. Найцікавіше що “агентом НАБУ” його зробив по суті Шабунін, а потім разкручував як “антикорупціонера-атошніка” Бутусов. Щось пробзділо у антикорупційному королівстві, якщо самі ж “антикорупціонери” інтегрували в НАБУ такого зашкварка. А ви ще дивуєтеся як Шабунін погодив в тому числі Холодницького, а Насірова призначили в тому числі з подачі антикорупціонерів.

Сьоме.

За підсумком частина каналів з РФ зараз закриється і по цих позиціях зараз буде дефіцит. Ельфам з Фейсбук дана ситуація буде гріти серце, армія деяку техніку не зможе ремонтувати. Це логічний підсумковий результат. Держпідприємства купували запчастини у фіктивних підприємств, тому що іншого варіанту не було. Платили тим хто зможе притягти.
Раніше було втридорога, зараз взагалі не буде. Самі вирішуйте, що краще.

Все написане тут абсолютно суб’єктивно, звичайно …

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.