Ельфам з Facebook дана ситуація буде гріти серце, армія деяку техніку не зможе ремонтувати, – волонтер про контрабанду в Міноборони

Волонтер Serg Marco  який займається волонтерською діяльністю розповів свою думку щодо ситуації навколо скандалу в Міністерстві оборони.

Перше.

Ну при всій повазі до Бігус, але Президента він засунув в сюжет в стилі “Гнапа з офшорами при Іловайську”.

Для більшого резонансу. Хотів більшої ваги свого розслідування, і ували по Порошенку, налив води на млини Тимошенко і Зеленського. Молодець. За підсумком дав в руки їм ще один козир. Не знаю, свідомо, чи ні. Тепер з цим розслідуванням як з прапором Тимоха і Зеленський стрибатимуть аж до виборів президента. Якщо Бігус переслідував саме цю задачу – то впорався на відмінно, якщо ні, все заради антикорупції – то може перенести на місяць, щоб не працювати безкоштовно на будь-які політичні сили?

Друге.

На тему контрабанди. Тому що почитав і у Яхно, і у інших “ідеалістів” про те що Луценко заявив що в воюючої країни може існувати контрабас оборонки, якщо по іншому не можна. Так ось, щоб хотілося б сказати фейсбучним ельфам які далекі від армії і від війни, і думають що їх фейсбучний срач як то можуть вплинути на те що діється на фронті.

Якщо ви пройдетеся по позиціях української армії – то ви знайдете що більшість тепловізорів що там використовуються на позиціях – це тепловізори Pulsar. І добра половина цих тепловізорів – російські. Завозилися контрабандою, як правило. А волонтери їх тягали на фронт. Що не подобається? Вас не хвилювало якими способами забезпечуються “очі” на позиціях, захист від заходів ДРГ противника?

Гаразд, хрін з ними, з тепловізорами. Танки Т-72, ​​запчастини до яких спливли до сюжету.

У 2017 році військове товариство сколихнув той факт що начальника БТУ генерала Мельника посадили в СІЗО за те що він закупив двигуни з порушенням процедури.

Це були двигуни Б-46-6 до танків Т-72. І ось в тому числі на чому грунтувалося звинувачення.

Лише дві компанії подали цінові пропозиції. Потреба була в 48 двигунах. Одна компанія на складі мала 40 двигунів. Друга – 4 двигуна. БТУ купило у тієї, що мала 40 шт.

На суді Мельнику було заявлено набушниками, що Мельник не провів повної процедури закупівлі та не привернув до тендеру всі компанії що могли б поставити двигуни, в тому числі можливо дешевше ніж ціна 680 000 долл за штуку.

Коли в суді у набушників запитали: – Вашу мать, так а де шукати ще, всіх обдзвонили, немає більше двигунів в Україні !!?

Набушники прямо відповіли: – Так в Росії, на заводі виробнику. Вони могли б дати і нижче ціну.

Сказати що всі охреніли від такого – це нічого не сказати. До слова, ви директора фірми прокладки по цій справі вже посадили? Ага, так і припускав …

Третє.

Я розумію тут Юрія Луценка. У нього класична вилка. Нагорі знають що без контрабанди поповнення автопарку ЗСУ було б більш складним. І що скаже Юрій Луценко що то типу “ми будемо відрубувати руки контрабандистам”, йому б тут же сказали: – Юрочка, а вали ти сам в Білорусь і Молдову і тягай контрабанду, принциповий ти наш, ельф який пукає метеликами.

І все тєкто допомагали армії, а там різні були спонсори та активісти, сприйняли б це як сигнал від влади що їм тепер хана.

Скажи Юрій Луценко то що сказав – ельф пукає метеликами його б за це сварили мовляв “як, генпрокурор таке про контрабанду?”. Так, ось так от, хлопц. Велком ту зе ріал ворлд.

Четверте.

Я звичайно розумію що всі хто лізуть зверху в такі галузі, спочатку мають проблеми з принциповістю і мораллю. Але побачити таких безпардонно потокових як молодший Гладковський зі своїм дружбанами – це панове ппц. Мова ж тут не в тому що вони працювали для того щоб армія запчастини отримувала, а в тому що їх завдання було заробити на цьому. І всякі Тарновські сиділи на відкатах при цих схемах.

У мене наприклад, як у людини який на цій війні втратив, а не заробив (та й думок не було про таке ніколи, мотивація допомагати армії від душі не пов’язана зі спробою заробити, це ж як співати стиснувши своє горло) діалоги цих перетрушівалі до холодної люті. Якщо ці тварюки раптом вони знайдуть під машиною якийсь фугас, сумувати не буду. Інакше вони ж можуть на цих темах зрости і отримаємо чергових моральних монстрів. Так що паровози треба мочити, коли вони ще чайники.

П’яте.

Бігус, ти Жданова привернув як експерта? Ви там у вашій компанії взагалі епанулісь? Яким чином цей тиловик “похмурого образу” раптом став розбиратися в темі? З такими “експертами” не дивно що у вас з’явився БТР-72, і інші ляпи.

Шосте.

Окремо викликав орейро “воїн АТО Євген Шевченко” який виявився в схемі. Який Семенческій посіпака, що лізе в політику на образі воїна атошніка. Який заробляв роблячи периметр Саакашвілі, заробляв на “редутах” і маючи ФОП з оборотом 500 тис грн купив собі за рік Мерседес CL, елітну хату і почав смітити грошима хоча до війни його по всьому Києву шукали на тему боргів. І ось він тепер в темі заробітку на армійської контрабанді сплив, наш шибеник. Найцікавіше що “агентом НАБУ” його зробив по суті Шабунін, а потім разкручував як “антикорупціонера-атошніка” Бутусов. Щось пробзділо у антикорупційному королівстві, якщо самі ж “антикорупціонери” інтегрували в НАБУ такого зашкварка. А ви ще дивуєтеся як Шабунін погодив в тому числі Холодницького, а Насірова призначили в тому числі з подачі антикорупціонерів.

Сьоме.

За підсумком частина каналів з РФ зараз закриється і по цих позиціях зараз буде дефіцит. Ельфам з Фейсбук дана ситуація буде гріти серце, армія деяку техніку не зможе ремонтувати. Це логічний підсумковий результат. Держпідприємства купували запчастини у фіктивних підприємств, тому що іншого варіанту не було. Платили тим хто зможе притягти.
Раніше було втридорога, зараз взагалі не буде. Самі вирішуйте, що краще.

Все написане тут абсолютно суб’єктивно, звичайно …

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh