Авторські статтіПолітика

“Батьківщина” та Опоблок не проголосували за негайне розслідування зловживань в оборонній промисловості

Парламент підтримав пропозиції фракцій Партії “Блок Петра Порошенка” та “Народного фронту” спрямувати матеріали, які були оприлюднені у ЗМІ, до Тимчасової слідчої комісії, яка розслідує розкрадання у ЗСУ ще з часів Прем’єр-міністра Тимошенко та Міністра оборони Гриценка.

Про це повідомляється на сайті “Блоку Петра Порошенка”.

Так наводяться слова Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артура Герасимова.

Він підкреслив, що фракції БПП та Народного фронту вважають за необхідне якнайшвидше провести розслідування і встановити істину.

“Ми чітко побачили, що сталося: хто націлений на результат і підтримував таку пропозицію для того, щоб негайно були розслідувані та оприлюднені всі факти , а хто займається виключно передвиборчою риторикою, обманом, брехнею виборців і в залі не голосував. Це “Батьківщина”, Юлія Тимошенко, Опозиційний блок, це “п’ята колона”, яка дала “0” голосів”, – сказав Голова фракції.

В свою чергу ще вчора Харківська обласна “Батьківщина” на сторінці в соцмережі опублікувала наступне :

“ТСК щодо розслідування корупції Порошенка на крові має бути створена негайно, – Юлія Тимошенко

Верховна Рада має негайно ухвалити постанову про створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить всі факти корупції чинного президента.

Про це Юлія Тимошенко сьогодні заявила в парламенті.

словами лідера «Батьківщини», саме Верховна Рада, за Конституцією, має право розслідувати корупцію глави держави.

І фракції парламенту, зокрема «Самопоміч», Радикальна партія Олега Ляшка, та незалежні депутати підтримують проект постанови про створення ТСК щодо розслідування корупції Порошенка в оборонній галузі, про окремі приклади якої – постачанні українській армії запасних непридатних запчастин з території країни-агресора – стало відомо з розслідування журналістів, додала Голова партії.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України