Авторські статті

Прем’єр міністр Росії різко відповів керівнику Татарстану щодо фактичного стану справ в республіці

ЭКСТРЕННОЕ СООБЩЕНИЕ! МЕДВЕДЕВ ЗАЯВИЛ О ГОТОВНОСТИ НАПРАВИТЬ ВОЙСКА В ВОССТАВШИЙ ТАТАРСТАН, КОТОРЫЙ ХОЧЕТ ПОКИНУТЬ СОСТАВ РФ (ВИДЕО)

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що «Татарстан повинен знаті своє місце» і не вимагати того, що не годиться. Так глава російського уряду відреагував на обурення президента Татарстану Рустама Мінніханова, який упевнений, що Москва забирає всі гроші з багатих регіонів дотацій для тих регіонів, які нездатні собі забезпечуваті.

Зазначимо, що раніше лідер Татарстану дорікнув «федеральним керівникам» в тому, що вони не доповідають в Кремль, як насправді йдуть справи в регіонах, де зростає градус невдоволення тим, як за фактом забезпечений Татарстан роблять мало не жебраком, забираючи всі гроші в центр, передає Реальний світ для Голос українською.

Сьогодні Медведєв вирішив «остудити» збунтованих лідерів Татарстану, заявивши, що ніколи такого не буде, щоб «гроші йшли до грошей», тобто бюджетоутворюючі регіони можуть не чекати, що гроші їм хтось буде повертати. При цьому, Медведєв вирішив дати пораду керівникам республіки – навчитися раціонально розподіляти свої фінанси.

 

Нагадаємо, що проблема між регіонами та федеральним центром виникла, після того, як уряд РФ прийняв рішення про те, щоб з податку на прибуток залишати на місцях 17%, раніше ставка дорівнювала 18%. У Кремлі вважають за доцільне збільшити надходження до федерального бюджету до 3%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України