Складно знайти людину, яка хоча б раз гостро не потребував грошей, причому негайно. Способів вирішити дану проблему існує досить, кожний має свої особливості. Останнім часом більшу популярність знайшов експрес-кредит. Ця послуга вже знайома багатьом українцям. Як показують опитування, за нею повторно звертаються більш половини клієнтів і говорять про намір співробітничати й надалі.
Що таке експрес-позика?
Це особливий рід фінансових послуг, який дозволяє зайняти невелику суму протягом години переведенням на банківську картку. Саме це й робить його таким популярним. Але є й інші особливості:
- Замовляється дистанційно. Не потрібно відвідувати офіс і зустрічатися зі співробітником компанії. Докладніше про оформлення позики онлайн в лічені хвилини можна довідатися тут –qmoney.com.ua/uk/shvidkij_kredit;
- Високий відсоток схвалення. Система роботи організації-кредитора дозволяє видавати гроші навіть клієнтам із проблемною кредитною історією;
- Доступна тільки в безготівковому виді, банківським переведенням на карту. Якщо потрібні готівка – їх можна зняти з карти в найближчому банкоматі;
- У більшості компаній працює цілодобово.
По суті, це той же кредит, але видаваний за спрощеною схемою. Це накладає деякі обмеження на суму й строки. Так, у компанії Квікмані можна одержати до 10 000 грн. на 30 днів або менше. Таку позичку легко погашати (пропонують мінімум три методи сплати внесків) і є продовження, якщо не виходить усе повернути в зазначений строк.
Хто має право одержати експрес-кредит в Україні?
Взяти таку позику можна всім громадянам України з 18 років, у яких є паспорт, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН), банківська картка й мобільний телефон. Важлива умова – наявність невеликої суми на картковому рахунку. Вона необхідна для перевірки дійсності карти.
Навіть якщо в потенційного клієнта є «плями» на кредитній історії, не варто надмірно переживати: нерідко такі позичальники одержують схвальну відповідь і можливість скористатися позичкою. Послуга доступна громадянам, які не можуть підтвердити свої доходи. Це фрілансери, працівники на разові замовлення, не оформлені офіційно особи. Що стосується верхньої межі віку, то в цьому виді кредитування також є відмінність. На схвалення можуть розраховувати ті, хто перетнув рубіж пенсійного періоду.
Плюси й мінуси
Як і будь-який інший вид продуктів, цей має свої переваги й недоліки. Почнемо з позитивних сторін:
- Високий відсоток схвалення;
- Не потрібно підтвердження роботи й доходів;
- Широкі вікові рамки;
- Висока швидкість оформлення й одержання коштів;
- Можливість одержати онлайн по інтернеті;
- Немає необхідності в поручителях і заставі.
Але є ряд недоліків, які викликані саме специфікою самої послуги:
- Відсоткова ставка трохи вище, чим в інших випадках;
- Термін позички не може бути більшим, але це компенсується можливістю пролонгації;
- Не можна взяти відразу дві позики, якщо суми одного недостатньо;
- Неможливо одержати відразу готівкою.
Але коли мова йде про невідкладну фінансову допомогу, ці мінуси виглядають цілком прийнятними.
Хто видає такі позички?
Їх надають мікрофінансові організації. Завдяки особливостям регламенту діяльності, вони можуть діяти за спрощеною схемою, проявляти більшу лояльність до клієнтів без гарантій і видавати позики відразу після обігу.
Однієї з компаній, де можна взяти експрес-гроші є Квікмані, яка вже небагато відома українському споживачеві. Є й ряд інших мікрокредитних організацій, куди можна звернутися по допомогу. Різниця буде тільки в строках і рівні відсотків за користування коштами.