Подорожі

5 вагомих причин відвідати Йорданію

Йорданія — ідеальна країна для відпочинку на Близькому Сході. Тут є все необхідне для релаксу: море, гарна погода, безліч цікавих місць, які можна відвідати. Попри невелику площу країни, тут дуже багато визначних пам’яток. Крім того, Йорданія відрізняється відносною безпекою та спокоєм серед східних країн.

Завжди гарна погода

Відпочинок в Йорданії можна організувати о будь-якій порі. Адже 330 днів у році — сонячні. Температура у Червоному та Мертвому морях ніколи не буває нижчою +21°C. Найкращий сезон для відпочинку на Мертвому морі — весна й осінь. Влітку в Йорданії занадто спекотно: середня температура повітря сягає +35°C. Зима ідеальна для екскурсій та знайомства з пам’ятками: в середньому повітря нагрівається до +15°C.

 

Місто Петра

Петра вважається найбільшою культурною спадщиною Йорданії. Стародавні замки висічені в скелі понад 2000 років тому, наразі вони перебувають під охороною ЮНЕСКО. Потрапити сюди досить важко: потрібно йти пішки або на верблюді через ущелину Сік. Найбільша і наймальовничіша частина Петри — фортеця Ель-Хазне, яку називають скарбницею фараонів. За ціну в $75-80 ви зможете побачити більш як вісім сотень будівель і пам’яток у місті.

Підводний світ Червоного моря

Їхати на відпочинок на Червоне море в Йорданії можна коли завгодно, у тому числі й з дітьми. Навіть взимку середня температура повітря — 20°C. Приблизно така ж температура Червоного моря тримається весь рік. Акаба — єдиний курорт в Йорданії на Червоному морі, але вважається кращим від єгипетських аналогів. Крім звичайного купання в морі, можна зайнятися дайвінгом і дослідити його підводний світ. Червоне море має багату флору і фауну, тому варто зануритися хоча б раз.

Пустеля Ваді-Рам

Ця пустеля може бути вам відома з фільмів «Марсіанин», «Трансформери» та «Зіркові війни». Ви ж можете замовити прогулянку пустелею на ретро-потягу, верблюді чи навіть на повітряній кулі. Якщо хочете, можете залишитися і заночувати в поселенні бедуїнів. Варто пам’ятати, що в арабській країні буде доречно торгуватися щодо вартості будь-якої розваги.

Стародавнє місто Джераш

Довго місто знаходилося під пісками пустелі, знайшли його під час розкопок. У Джераші добре збереглися пам’ятки греко-римського архітектурного комплексу. Тут можна прогулятися старовинними вулицями, які майже не змінилися за багато століть. Серед пам’яток — візантійські храми та грецькі амфітеатри.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України