Експерти виявили головну небезпеку комп’ютерних ігор

Велика частина таких відносяться до азартних, а це значить, що геймери ризикують втратити всі свої гроші.

За словами авторів дослідження, Аарона Драммонда з Університету Мессі в Новій Зеландії і Джеймса Зауера з Університету Тасманії в Австралії, деякі з вивчених ними ігор прямо азартними не називаються, проте психологічний тиск дуже схоже. Згідно аналізу, поданого в The Conversation, особливо небезпечно те, що орієнтовані такі проекти на геймерів шкільного віку.

Часто азартна складова проявляється в особливій іконці, при натисканні на яку гравцеві пропонуються особливі предмети. Функціонально вони не завжди краще тих, які геймер може отримати під час звичайного проходження завдань і виключно за ігрову валюту, однак зовні здаються більш привабливими. Ці предмети можна придбати вже за реальні гроші, і в грі заохочується азарт такої покупки – активно порівнюються власники того чи іншого.

Автори дослідження відзначають, що наявність такої іконки не означає – всі геймери після проходження квесту тут же кинеться на пошуки казино. Головна шкода від цього достатня короткостроковий, однак його вплив може бути сильніше, ніж від самого жорстокого сюжету, викликає агресію. Експерти порекомендували виробникам ігор вказувати попередження про негласної азартної складовою так, щоб його могли виявити батька геймерів, які і повинні вирішити, чи варто грати їх дітям у такому випадку.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh