Авторські статтіЗдоров'я

Правила для здорового волосся

Чомусь волоссям починають займатися тільки в самий критичний момент, коли вони січуться, втрачають блиск або активно випадають. Набагато простіше запобігти проблемі, ніж судомно шукати шляхи її вирішення.

Погана екологія, неправильне харчування і стреси навіть з самою пишною левової гриви можуть зробити малопривабливий хвостик. Тому здоров’я волосся краще довірити фахівцям. Наприклад, VICHY, чия лабораторія вважається піонером у вивченні впливу внутрішніх і зовнішніх факторів на волосся і шкіру голови. Бренд виділив 10 нескладних правил по догляду.

1. Мити голову по мірі забруднення – якщо вчасно не зробити, то може з’єднання явитися свербіж, а з ним і лупа.

2. Перейти на воду кімнатної температури – дуже гаряча спровокує виділення шкірного залу, а дуже холодна призведе до витончення волосся. Температуру можна протестувати на зап’ясті.

3. Не старатися при митті голови – досить просто нанести на шкіру голови і масажувати подушечками пальців. Самим волоссю досить стікає піни. І вже точно не треба шкребти голову нігтями чи перетирати волосся між рук.

4. Підбирати шампунь для свого типу шкіри і станом волосся – не варто розраховувати на поради подруг і інформацію в інтернеті.

5. Застосовувати бальзам після кожного миття – кутикули волосся обов’язково потрібно закрити.

6. Наносити бальзам на злегка підсушене волосся – щоб зайва волога не розмила кремову структуру кошти.

7. Захищати волосся від сонця – так як ультрафіолет розпушує волосяну кутикулу.

8. Не розчісувати селищі мокра волосся – просочені водою волосся легко пошкодити.

9. Купити наволочки з натурального шовку або сатину – щоб волосся не електризувалося або пушились.

10. Довірити діагностику волосся професіоналам – не дарма ж їх називають професіоналами.

До речі, останній пункт можна вирішити дуже швидко. Весь жовтень VICHY проводити «Дні здоров’я волосся з Dercos». Консультацію трихолога можна отримати абсолютно безкоштовно, достатня зайти на сайт, вибрати зручну клініку і відповідний час.

Эксперты Vichy назвали 10 правил для здоровых волос

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України