Авторські статтіТехно

Експерти: Самий простий і ефективний засіб від борщівника – топінамбур

Вчені з’ясували, яка корисна і смачна рослина здатна повністю знищити отруйні зарості.

У деяких областях України плантації борщівника досягли такого розміру, що стали серйозною проблемою, так як несуть реальну загрозу здоров’ю людини. Рослина містить отруту, яка при контакті зі шкірою може викликати важкий хімічний опік і навіть покласти людину на лікарняне ліжко.

Традиційні методи боротьби з бур’янами виявилися малоефективними. Але групі дослідників з Ленінградської області Росії вдалося вирішити цю проблему. Вони з’ясували, що самий простий і ефективний засіб від борщівника – топінамбур, який ще називають земляною грушею. Експерти висадили насіння топінамбура в самому центрі плантації борщівника і через певний час борщівник повністю зник.

Корисність цього відкриття ще і в тому, що він не тільки не завдає шкоди навколишньому середовищу, але і корисний для людини. Плоди топінамбура можна використовувати в їжу, його широко застосовують у виробництві медичних препаратів, в косметології. Також це дешевий корм для тварин.

Земляна груша багата кальцієм, калієм, цинком, залізом і іншими мінералами, які покращують роботу мозку і зміцнює пам’ять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.