Техно

Експерти розібрали Huawei P30 Pro і переконалися, що спалах дійсно відстає

Знову полетіли каміння в бік компанії Huawei після проведення технічної перевірки смартфонів.

У Китаї надійшли у продаж гаджети Huawei P30 і P30 Pro. Експерти SPC розібрали пристрої, випущені виробником з Піднебесної і переконалися, що спалах цих апаратів дійсно відстає. Велику увагу фахівці приділили камер P30 і P30 Pro з десятикратним збільшенням. Головним сюрпризом стало наявність в смартфонах трехстековой друкованої плати. Компанія Apple стала першою корпорацією, яка використовує таку пластину з діелектрика в iPhone X. Потім послідувала за «яблучною» компанією Samsung. Ніхто не очікував, що Huawei так швидко надолужить згаяне, але вона зробила неможливе.

Виявляється, китайський виробник використовував збірку SLB тайванського постачальника друкованих плат Unimicron. Хоча P30 Pro і iPhone X працюють на однаковій архітектурі пластин з діелектрика, вони застосовують стеки по-різному. Всі радіочастотні компоненти китайського смартфона займають верхній шар, а в гаджет Apple там розміщена пам’ять, а процесор розташований на середньому.

Відмінною особливістю P30 Pro вважається наявність чотирьох камер. У пристрої датчик зображень подає RGB сигнали, а фільтр RYYB покращує якість передачі кольору. Ще один момент, який варто відзначити, P30 Pro додані камери Sony ToF. Причому Huawei використовують їх не тільки для додатків доповненої реальності, але і для автофокусу.

Нагадаємо, тестування на Geekbench показало, що P30 Pro відстає по продуктивності від флагмана Samsung і трохи не дотягує до iPhone XS Max. Останнім годиною все більше критики лунає на адресу Huawei. Схоже скоро компанія може втратити частку на ринку, якщо ситуація не доведе високу якість своїх смартфонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України