Експерти ООН: Австрія недостатньо бореться з тероризмом

Австрія занадто багато приділяє уваги покарання учасників терористичних організацій, і приділяє мало увагу профілактичним заходам у боротьбі з радикалізмом. Такий висновок зробила експертна група ООН з результатами своєї девятидневної місії в Австрії.

На думку експертів ООН, австрійська владаприділяє більше уваги залученню до відповідальності учасників незаконних терористичних організацій, ніж встановлення і ліквідації причин, що сприяють появі найманців. Це підвищує ризик прояву радикалізації та екстремізму в країні, а не стримує їх.

За словами Габора Роні голови експертної групи, важливо викорінювати причини сприяють прояву цих факторів, цьому сприятимуть ряд економічних і соціальних заходів, що в сукупності утворюють довгострокові вирішенню цієї проблеми.

В даний час Австрія є одним з найбільших постачальників «найманців і бойовиків», які поповнюють ряди терористичних організацій в конфліктних регіонах.

Як повідомляється, 317 вихідців із Австрії приєдналися до угрупованням у Сирії та Іраку, включаючи заборонені терористичні організації ІГІЛ і Аль-Нусру. Багато з них були вихідцями з неблагополучних сімей і виступали в ряди бойовиків після обіцянок вирішенню фінансових питань.

Експерти ООН зазначають, що низка політичних рішень у соціальній сфері Австрії, зокрема зниження соціальних допомог, не сприяє зниженню радикалізму в країні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh