Авторські статтіНовини з Австрії

Експерти ООН: Австрія недостатньо бореться з тероризмом

Австрія занадто багато приділяє уваги покарання учасників терористичних організацій, і приділяє мало увагу профілактичним заходам у боротьбі з радикалізмом. Такий висновок зробила експертна група ООН з результатами своєї девятидневної місії в Австрії.

На думку експертів ООН, австрійська владаприділяє більше уваги залученню до відповідальності учасників незаконних терористичних організацій, ніж встановлення і ліквідації причин, що сприяють появі найманців. Це підвищує ризик прояву радикалізації та екстремізму в країні, а не стримує їх.

За словами Габора Роні голови експертної групи, важливо викорінювати причини сприяють прояву цих факторів, цьому сприятимуть ряд економічних і соціальних заходів, що в сукупності утворюють довгострокові вирішенню цієї проблеми.

В даний час Австрія є одним з найбільших постачальників «найманців і бойовиків», які поповнюють ряди терористичних організацій в конфліктних регіонах.

Як повідомляється, 317 вихідців із Австрії приєдналися до угрупованням у Сирії та Іраку, включаючи заборонені терористичні організації ІГІЛ і Аль-Нусру. Багато з них були вихідцями з неблагополучних сімей і виступали в ряди бойовиків після обіцянок вирішенню фінансових питань.

Експерти ООН зазначають, що низка політичних рішень у соціальній сфері Австрії, зокрема зниження соціальних допомог, не сприяє зниженню радикалізму в країні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.