Австрія вводить в’їзний контроль на своїх кордонах

У понеділок, 9 липня, австрійська влада вводтть вїзний контроль на кордоні держави. Прикордонні КПП розташовані на ділянці автобану між німецьким Кіферсфельденом і австрійським Куфштайном, а також на кордоні між італійською автономною провінцією Південний Тіроль і федеральною землею Тіроль.

Багато могли б подумати, що подібні заходи пов’язані з вирішенням проблем нелегальних мігрантів на національному рівні, про яких раніше говорив федеральний канцлер Австрії і міністр внутрішніх справ. Проте влада поспішає спростувати такий взаємозв’язок.

За наявною інформацією, такі заходи вживаються з метою забезпечення безпеки з нагоди зустрічі глав міністерств внутрішніх справ країн Євросоюзу, яка пройде в Інсбруку.

Контрольні заходи будуть проводитись візуально і випадковим чином. Як повідомляють у поліції, у місцях контролю автомобілістам слід скидати швидкість руху транспортних засобів до 30 кілометрів на годину. Крім того, водієві і пасажирам  які знаходяться в транспортному засобі слід мати при собі необхідні документи, що дають право перетину кордону.

Такі заходи будуть введені з 12.00 понеділка і продовжать свою дію до 12.00 до п’ятниці. Влада попереджує, що в зазначений період всім водіям і пасажирам слід враховувати в своєму графіку можливі затримки на шляху прямування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh