Авторські статтіНовини з Австрії

Австрія вводить в’їзний контроль на своїх кордонах

У понеділок, 9 липня, австрійська влада вводтть вїзний контроль на кордоні держави. Прикордонні КПП розташовані на ділянці автобану між німецьким Кіферсфельденом і австрійським Куфштайном, а також на кордоні між італійською автономною провінцією Південний Тіроль і федеральною землею Тіроль.

Багато могли б подумати, що подібні заходи пов’язані з вирішенням проблем нелегальних мігрантів на національному рівні, про яких раніше говорив федеральний канцлер Австрії і міністр внутрішніх справ. Проте влада поспішає спростувати такий взаємозв’язок.

За наявною інформацією, такі заходи вживаються з метою забезпечення безпеки з нагоди зустрічі глав міністерств внутрішніх справ країн Євросоюзу, яка пройде в Інсбруку.

Контрольні заходи будуть проводитись візуально і випадковим чином. Як повідомляють у поліції, у місцях контролю автомобілістам слід скидати швидкість руху транспортних засобів до 30 кілометрів на годину. Крім того, водієві і пасажирам  які знаходяться в транспортному засобі слід мати при собі необхідні документи, що дають право перетину кордону.

Такі заходи будуть введені з 12.00 понеділка і продовжать свою дію до 12.00 до п’ятниці. Влада попереджує, що в зазначений період всім водіям і пасажирам слід враховувати в своєму графіку можливі затримки на шляху прямування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.