Авторські статтіЗдоров'я

Експерти назвали найбільш небезпечні пластичні операції

У гонитві за красою люди стикаються з неприємними наслідками хірургічних втручань. Крім зовнішніх дефектів, пластику може стати причиною серйозних проблем зі здоров ям.

Найнебезпечнішим видом пластичної хірургії експерти назвали глютеопластику. Під час операції збільшують або змінюють форму сідниць шляхом використання силіконових імплантатів або власного жиру. Шкода полягає у використанні неякісних матеріалів, здатних пошкодити судини. Величезний попит на «бразильську попу» з’єднання явився після виходу на телеекрани реаліті-шоу «Сімейство Кардашьян». Дівчата зі всього світу прагнуть наслідувати кумирів і вирішуються лягти під ніж хірурга. На початку року про свій досвід збільшення сідниць розповідала зірка телестройки «Дом-2» Катерина Колісниченко.

На другому місці розташувалася абдомінопластика або підтяжка живота. Після процедури на тілі людини залишаються шрами, які ніколи не зникнуть і можу навіть утворити колоїдний рубець. Також велика ймовірність утворення згустків крові та інфікування.

Не менш небезпечними визнані так звані уколи краси. Серед негативних наслідків виділяють асиметрію міміки, нависання і набряклість верхніх повік. Часто пацієнти скаржаться, що не бачать ефекту, із-за чого з кожним разом вколюють більшу дозу, що може пошкодити капіляри. У Москві зафіксовано випадок смертельного результату від уколу краси. 39-річна Айжан Жаканова померла від анафілактичного шоку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України