Авторські статтіТехно

Експерт розповів про дії уряду Великобританії під час вторгнення прибульців

Колишній працівник Міністерства оборони Великобританії розповів про відсутність конкретного плану у владі. Однак він пропонує розробити стратегію в разі контакту з інопланетянами.

Нік Поуп працював на уряд між 1985 і 2006 роками. Зараз фахівець вивчає вияви позаземного життя і впевнений, що люди не готові до появи прибульців. Основною проблемою є відсутність розробленої стратегічної системи при вторгнення інопланетян. Експерт упевнений, що уряд не замислюється про безліч проблем, які виникають при виявленні позаземних форм життя. Тому він пропонує розробити правила поведінки з трьох основних сценаріїв.

Основною проблемою може відмовитися контакт із чужорідними бактеріями, які можуть бути смертельні для людства. В першу чергу фахівець розглядає не тільки дії при вторгнення інопланетян, але і виявлення мікроорганізмів на Марсі. Вчені захочуть вивчити мікроби в земних умовах, що може мати незворотні наслідки.

Іншим сценарієм є отримання сигналу від чужих цивілізацій. Ну і найнебезпечнішим варіантом є відкритий приліт НЛО на Землю. У цьому випадку фахівець пропонує підняти тривогу і ввести надзвичайний стан. Потім він рекомендує вийти на контакт з інопланетянами і, в разі необхідності, розробити військову стратегію проти нового супротивника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України