Експерт розповів про дії уряду Великобританії під час вторгнення прибульців

Колишній працівник Міністерства оборони Великобританії розповів про відсутність конкретного плану у владі. Однак він пропонує розробити стратегію в разі контакту з інопланетянами.

Нік Поуп працював на уряд між 1985 і 2006 роками. Зараз фахівець вивчає вияви позаземного життя і впевнений, що люди не готові до появи прибульців. Основною проблемою є відсутність розробленої стратегічної системи при вторгнення інопланетян. Експерт упевнений, що уряд не замислюється про безліч проблем, які виникають при виявленні позаземних форм життя. Тому він пропонує розробити правила поведінки з трьох основних сценаріїв.

Основною проблемою може відмовитися контакт із чужорідними бактеріями, які можуть бути смертельні для людства. В першу чергу фахівець розглядає не тільки дії при вторгнення інопланетян, але і виявлення мікроорганізмів на Марсі. Вчені захочуть вивчити мікроби в земних умовах, що може мати незворотні наслідки.

Іншим сценарієм є отримання сигналу від чужих цивілізацій. Ну і найнебезпечнішим варіантом є відкритий приліт НЛО на Землю. У цьому випадку фахівець пропонує підняти тривогу і ввести надзвичайний стан. Потім він рекомендує вийти на контакт з інопланетянами і, в разі необхідності, розробити військову стратегію проти нового супротивника.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh