Австрійська нафтогазова компанія OMV стала спонсором петербурзького «Зеніту»

Петербурзький футбольний клуб «Зеніт» уклав спонсорський контракт з найбільшою нафтогазовою компанією Центральної Європи австрійської OMV. Про це повідомляється на сайті петербурзького клубу.

Угоду підписано до 50-річного ювілею футбольної школи «Зеніту» і розрахована на найближчі п’ять років.

За спонсорського контракту компанія OMV отримує рекламні та спонсорські права у проектах з розвитку молодіжного футболу, в тому числі право на розміщення логотипу OMV на ігровий та тренувальній формі юних футболістів, тренерів та адміністраторів всіх команд «Газпром»-Академії та інших візуальних носіях «Зеніту».
Для OMV співпрацю з футбольним клубом «Зеніт» є частиною єдиної спонсорської стратегії, прийнятої в компанії в підтримку культури і спорту. Австрійська компанія активно працює в сфері дитячих і юнацьких спортивних проектів, роблячи спорт і здоровий спосіб життя доступними для молоді.

У OMV впевнені, що високий рівень організації футбольного клубу «Зеніт», популярність клубного бренду, соціальний охоплення і впізнаваність на міжнародній арені допоможуть компанії ефективно просувати свої інтереси та цінності.

«OMV і Росію протягом десятиліть пов’язують міцні і надійні ділові відносини. В останні роки ми активно нарощуємо це співробітництво, а з недавнього часу почали розширювати його в соціально-культурній сфері. Я радію, що ми нікого ще один крок у цьому напрямку, і наше прекрасне партнерство відтепер буде поширюватися і на сферу спорту. У часи зростання міжнародної напруженості як ніколи важливо, щоб наша співпраця розвивалася всебічно. Це допомагає побудувати довіру і взаєморозуміння», — сказав генеральний директор OMV Райнер Зеле.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh