Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійська нафтогазова компанія OMV стала спонсором петербурзького «Зеніту»

Петербурзький футбольний клуб «Зеніт» уклав спонсорський контракт з найбільшою нафтогазовою компанією Центральної Європи австрійської OMV. Про це повідомляється на сайті петербурзького клубу.

Угоду підписано до 50-річного ювілею футбольної школи «Зеніту» і розрахована на найближчі п’ять років.

За спонсорського контракту компанія OMV отримує рекламні та спонсорські права у проектах з розвитку молодіжного футболу, в тому числі право на розміщення логотипу OMV на ігровий та тренувальній формі юних футболістів, тренерів та адміністраторів всіх команд «Газпром»-Академії та інших візуальних носіях «Зеніту».
Для OMV співпрацю з футбольним клубом «Зеніт» є частиною єдиної спонсорської стратегії, прийнятої в компанії в підтримку культури і спорту. Австрійська компанія активно працює в сфері дитячих і юнацьких спортивних проектів, роблячи спорт і здоровий спосіб життя доступними для молоді.

У OMV впевнені, що високий рівень організації футбольного клубу «Зеніт», популярність клубного бренду, соціальний охоплення і впізнаваність на міжнародній арені допоможуть компанії ефективно просувати свої інтереси та цінності.

«OMV і Росію протягом десятиліть пов’язують міцні і надійні ділові відносини. В останні роки ми активно нарощуємо це співробітництво, а з недавнього часу почали розширювати його в соціально-культурній сфері. Я радію, що ми нікого ще один крок у цьому напрямку, і наше прекрасне партнерство відтепер буде поширюватися і на сферу спорту. У часи зростання міжнародної напруженості як ніколи важливо, щоб наша співпраця розвивалася всебічно. Це допомагає побудувати довіру і взаєморозуміння», — сказав генеральний директор OMV Райнер Зеле.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України