Політика

Експерт: Перемога Тимошенко на виборах обернеться для України посиленням тоталітарних тенденцій

Якщо на президентських виборах 2019 року перемогу здобуде лідер Батьківщини Юлія Тимошенко, це обернеться для України посиленням тоталітарних тенденцій.

Про це розповів відомий російський політолог Олексій Мухін. Згідно з результатами останніх опитувань в Україні, рейтинг Юлії Тимошенко зріс майже до 18%, і серед кандидатів у президенти Тимошенко вирвалася на перше місце. «Мене бентежить лише те, що вона йде в президенти як ображена жінка. Якщо Тимошенко переможе на виборах, це буде означати посилення тоталітарних складових, якщо так можна говорити», – вважає політолог. Він зазначив, що перемога Тимошенко означатиме ефект Хілларі Клінтон.

Мухін пояснивши, що на прикладі України весь світ побачить, що сталося б у Сполучених Штатах, якби до влади прийшла демократка Хілларі Клінтон, але тримати на задньому дворі подібну порохову бочку нікому не хочеться. Нагадаємо, що раніше інший російський політолог Володимир Джаралла заявив, що передвиборна стратегія лідера Батьківщини була продумана до дрібниць, і в своїх вчинках і заявах Тимошенко вміє поєднувати розрахунок, а також іронію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України