Експерт: якщо американський народ не зупинить цих «вершників апокаліпсису» – світу буде загрожувати небезпека загибелі

Президент США Дональд Трамп дав команду опублікувати розшифровку телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Як очевидно, там немає навіть натяку на якесь порушення. Тим не менш, Хіларі Клінтон вже написала «Президент попросив допомоги на виборах у зарубіжній державі. Знову». Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, можна було б просто поіронізувати і забути, якби щось подібне сталося в Україні чи Польщі, чи Швеції. Але, коли таке твориться в найсильнішому державі світу, з могутньою армією, ядерною зброєю і колосальним впливом на ринок і валюти світу – це обрушує всю світову безпеку. «Якщо в США у владі знову опиняться «демократи» – це буде смертельно небезпечно для всього світу в цілому і для Ізраїлю зокрема», – написав експерт.

За його словами, коли бачиш таке – розмови про «всесвітній потоп» зовсім не здаються якійсь віддаленій або фантастичною перспективою. Комуністи з усією виразністю показують: вони видима, зрима і жахлива загроза всьому світу. Якщо американський народ не зупинить цих «вершників апокаліпсису» – світу буде загрожувати небезпека загибелі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh