Авторські статті

Експерт: якщо американський народ не зупинить цих «вершників апокаліпсису» – світу буде загрожувати небезпека загибелі

Президент США Дональд Трамп дав команду опублікувати розшифровку телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Як очевидно, там немає навіть натяку на якесь порушення. Тим не менш, Хіларі Клінтон вже написала «Президент попросив допомоги на виборах у зарубіжній державі. Знову». Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, можна було б просто поіронізувати і забути, якби щось подібне сталося в Україні чи Польщі, чи Швеції. Але, коли таке твориться в найсильнішому державі світу, з могутньою армією, ядерною зброєю і колосальним впливом на ринок і валюти світу – це обрушує всю світову безпеку. «Якщо в США у владі знову опиняться «демократи» – це буде смертельно небезпечно для всього світу в цілому і для Ізраїлю зокрема», – написав експерт.

За його словами, коли бачиш таке – розмови про «всесвітній потоп» зовсім не здаються якійсь віддаленій або фантастичною перспективою. Комуністи з усією виразністю показують: вони видима, зрима і жахлива загроза всьому світу. Якщо американський народ не зупинить цих «вершників апокаліпсису» – світу буде загрожувати небезпека загибелі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України