Зеленський вразив вступом своєї промови на Генасамблеї ООН. Відео

Президент України Володимир Зеленський почав свій виступ на 74-й сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку зі спогади про оперного співака, українського воїна-добровольці Василя Сліпака, загиблого на Донбасі.

“Я розповім вам одну історію. Історію людини, для якої бути почутим стало сенсом життя, тому що він мав божественний голос – його назвали одним з кращих баритонів у світі”, – зазначив він.

Глава держави підкреслив, що кожен міг бі особисто почути його неймовірний спів, але є річ, яка не дозволить це зробити, і показавши кулю.

“Вона виглядає так … 12, 7 мм, які не просто зупинили його кар’єру. Вони зупинили його життя. Ось це коштує 10 доларів. І це вартість людського життя. Таких історій тисячі, таких куль – мільйони”, – додав Зеленський.

Президент уточнив, що в результаті війни на Донбасі більше 13 00 загиблих, 30 000 поранених, 1,5 мільйона людей змушені покинути свої будинки.

“Щороку ці числа зростають. Ми потребуємо світової підтримки. Я розумію, всі присутні тут мають свої проблеми, але в сучасному світі, де ми живемо, немає чужої війни. Ніхто з вас не може відчувати себе в безпеці, коли йде війна в Україні. Фатальною може стати думка, що вас це не торкнеться”, – підсумував він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh