Екс-поліцейський засуджений за попередження українців про перевірки у гуртожитках

Пльзеньський суд оголосив вирок колишньому поліцейському Петру Гінеку, який звинувачувався у попередженні власників гуртожитків про майбутні перевірки документів у їхніх закордонних постояльців.

За інформацією сайту Novinky.cz, Гінек засуджений до штрафу в 70 тис. крон з конфіскацією за зловживання службовим становищем та хабарництво.

Інший підсудний, український бізнесмен Віктор Ц., оштрафований на 60 тис. крон. У нього є можливість подати апеляцію. Вирок екс-поліцейському вступивши в законну силу.

Слідство встановило, що в 2017 р. Гінек не раз інформував чотирьох українських бізнесменів про прийдешні поліцейських перевірки гуртожитків. Він розсилав текстові повідомлення з інформацією про час, місце і цілі поліцейських перевірок. У тому ж році Віктор Ц. передавши йому 20 тис. крон у конверті, незабаром після цього обидва були затримані.

Петро Гинек стверджував, що знайомий тільки з Віктором Ц. і не знає трьох інших українських бізнесменів. За його словами, він передавав інформацію заздалегідь, щоб співробітники гуртожитків відкрили двері і підготували домові книги. Гінек заявив, що отримав якийсь конверт, але не знав про його вміст. Про наявність у ньому грошів він нібито дізнався лише під час обшуку і розкриття конверта.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh