Авторські статті

Екс-нардеп: Путін буде здивований стенограмою – виявляється, «мирний Володя» просуває посилення санкцій

Після оприлюднення стенограми телефонної розмови Зеленського з Трампом найбільше будуть здивовані Меркель і Макрон, тому що вони дізнаються, що, на думку нового українського президента, мало роблять для України. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише блогер, екс-нардеп Сергій Висоцький.

Він зазначає, Путін буде здивований тим, що «мирний голуб Володя» просуває посилення санкцій, але для нашого суспільства – це позитивний сигнал, але і демократи будуть здивовані тим, що Зеленський фактично підтримав питання розслідування по Байдену. Фактично ми опинимося в ситуації, коли Зеленський стане частиною змови з просування Трампа на наступний термін. Президент, який хвалиться тим, що «генеральний прокурор буде на 100% моєю людиною», – це погано для України.

Сергій Високий підкреслює, це все загрожує нам втратою двопартійної підтримки в США. Крім того, Зеленський може стати головним ворогом демократів, а це послабить позиції України. Недосвідченість і непрофесіоналізм Зеленського схоже загнали Україну в пастку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України